kermanyy

Saturday, 23 October 2021

آبشار ، باغ آسمان ، سالن بدنسازی: 8 موردی که باید در نمایشگاه 2020 مشاهده کنید – اخبار

آبشار ، باغ آسمان ، سالن بدنسازی: 8 موردی که باید در نمایشگاه 2020 مشاهده کنید – اخبار


Expo 2020 دبی فقط مربوط به غرفه های کشور و معاملات تجاری نیست – کارهای بسیار بیشتری برای انجام در محل غول پیکر وجود دارد. از تناسب اندام گرفته تا اوقات فراغت ، از تجربه های متفاوت غذاخوری تا تعداد زیادی از گزینه های سرگرمی ، بازدید از نمایشگاه یک تجربه به یاد ماندنی است. و بله ، مکانهای بیشمار اینستاگرام دلیل دیگری برای سرگرمی در هنگام کاوش در بهترین نمایش روی زمین است.

Khaleej Times در سایت Expo گشت و تعدادی از جاذبه های دیدنی که باید دید و بهترین مکان ها برای پیاده روی را به شما ارائه می دهد.

در پارک ها قدم بزنید

تقریباً زمستان است و چه راهی بهتر از گذراندن وقت در پارک؟ خوب ، سایت اکسپو دارای دو پارک عظیم است که بازدیدکنندگان می توانند پس از پر شدن از نماها و صداهای اکسپو 2020 در دامان طبیعت استراحت کنند.

پارک Forsan و Jubilee Park همچنین فعالیت های سرگرم کننده و سرگرم کننده زیادی را برای کودکان و بزرگسالان ارائه می دهند.

بچه ها می توانند بازی کنند ، در ماجراجویی رشید در Jubilee Park شرکت کنند و شهر فضایی را با لطیفه در پارک الفورسان کشف کنند. اکتشاف برنامه ریزی شده از امارات متحده عربی الهام بخش شهر فضایی مریخ است. این مناطق بازی فقط مختص کودکان نیست: بزرگسالان نیز می توانند تا زمانی که در محدودیت وزنی مقرر هستند بازی کنند.

آبشار ، باغ آسمان ، سالن بدنسازی: 8 مورد برای بازدید در نمایشگاه 2020 (https://www.khaleejtimes.com/assets/jpg/KT307631014.JPEG)

در غرفه موبایل (از ساعت 9.00 تا 12.00) تناسب اندام داشته باشید

اگر از علاقه مندان به تناسب اندام هستید و نگران از دست دادن روال تناسب اندام خود هستید ، نگران نباشید – یک مرکز ورزشی ، تناسب اندام و سلامتی رایگان وجود دارد. مساحت وسیعی از 5400 متر مربع به ورزش ، تناسب اندام و تندرستی اختصاص داده شده است تا فعالیت بدنی را به عنوان شیوه ای از زندگی ارتقا دهد.

برای شرکت ، بازدیدکنندگان در هر سنی ، سطوح و علایق آمادگی جسمانی می توانند از طریق برنامه Glofox یا در www.expo2020sportshub.com رزرو کنند.

امکانات عبارتند از:

>> یک سالن ورزشی پیشرفته ، زمین فوتبال داخل سالن ، دو تور کریکت “Big Bash”

>> یک زمین چند منظوره برای بسکتبال ، نتبال ، والیبال و تنیس

>> مرحله جهانی تناسب اندام با کلاسهای روزانه برای پمپاژ خون

>> طیف گسترده ای از فعالیت ها و مسابقات دویدن

سراسر دنیا

بازدیدکنندگان می توانند سوار چرخ فلک کنار غرفه کره ای در نمایشگاه 2020 دبی شوند. این سفر را می توان در وب سایت Expo رزرو کرد و برای همه گروه های سنی آزاد است.

آبشار ، باغ آسمان ، باشگاه بدنسازی: 8 موردی که باید در نمایشگاه 2020 مشاهده کنید (https://www.khaleejtimes.com/assets/jpg/KT307611014.JPEG)

از کنسرت ها لذت ببرید

دو مرحله بزرگ میزبان هنرمندان سراسر جهان است. آمفی تئاتر هزاره دبی و Jubilee Park برای کنسرت برنامه ریزی شده است. چیزی که در شهر پیدا نمی کنید در نمایشگاه 2020 دبی است – موسیقی ، رقص و زرق و برق زیاد.

نمایی از ابرها

باغ در آسمان ممکن است مورد انتظارترین جاذبه نمایشگاه اکسپو 2020 باشد. عرشه تماشایی که 46 متر ارتفاع دارد ، نمای 360 درجه بی نظیری از سایت اکسپو را در اختیار شما قرار می دهد. بسیاری از بازدیدکنندگان تحت تأثیر چشم اندازهای خیره کننده ای از نمایشگاه بزرگ از ابرها قرار گرفته اند. این برج با گنجایش 48 نفر ، بازدیدکنندگان را به مدت 6 دقیقه با سرعتی 30 درهم به سفر آسمانی می برد.

ویژگی آب

به گفته بسیاری از کسانی که آن را دیده اند ، عملکرد آب در اکسپو 2020 قطعا ستاره برنامه است. آبی که از ارتفاع زیاد می افتد در دیوارهای سنگی زیر ناپدید می شود و شب ها جادو را شعله ور می کند. به نظر می رسد آب بر روی دیوارهای سنگی رنگین کمان آغشته به باران جاری است.

نمایش نور در الوصل

گنبد الوصل ، که غالباً قلب تپنده اکسپو نامیده می شود ، واقعاً در شب با یک نمایش نورانی فوق العاده زنده می شود.

آبشار ، باغ آسمان ، سالن بدنسازی: 8 موردی که باید در Expo 2020 ببینید (https://www.khaleejtimes.com/assets/png/KT307621014.PNG)

گنبد ، 67 متر ارتفاع و 130 متر قطر ، تبدیل به یک تئاتر همهجانبه با تجربه هایی می شود که صحنه آن را با صفحه نمایش 360 درجه ای گنبد ، بزرگترین در نوع خود در جهان ، پیوند می دهد.

نمایشگاه رژه

هر روز ، خیابان غاف ، نزدیک گنبد الوصل ، از ساعت 12.45 بعد از ظهر تا 1.30 بعد از ظهر به جشن تبدیل می شود. بازدیدکنندگان با موضوع “رژه رنگهای جهان” می توانند از یک تجربه تلفیقی فرهنگی منحصر به فرد لذت ببرند. رژه پر جنب و جوش و شرکت کنندگان بین المللی ، نوازندگان و نوازندگان برای سرگرمی شرکت کردند.

[email protected]
Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *