آخرین وضعیت محور حرس پس از مسدود شدن سیل


به گزارش خبرگزاری فارس مازندران، یدالله جهانتاب رئیس پلیس راه مازندران درباره آخرین وضعیت در محور هراز اظهار داشت: محور هراز همچنان مسدود است.

وی با اشاره به مسدود شدن محور هراز از شب گذشته افزود: بیش از ۲۰ ساعت از مسدود شدن محور هراز می گذرد و این محور همچنان مسدود است.

* بازگشت آرامش جاده هراز پس از سیل

سید عباس حسینی فرماندار ویژه شهرستان آمل از بازگشت آرامش نسبی و کاهش بار ترافیکی ناشی از سیلاب در محور هراز خبر داد.

سید عباس حسینی در بازدید از محور هراز که از شب گذشته به دلیل آبگرفتگی مسدود شده است، اظهار داشت: با تلاش نیروهای راهداری، پلیس راه، جمعیت هلال احمر و نیروهای مردمی و با حضور فرماندار و بخشدار رئیس لاریجان از زمان تصادف در محور آرامش نسبی بر این محور حاکم شده است.

فرماندار ویژه آمل تصریح کرد: از صبح امروز با اعلام آبگرفتگی در محور هراز، نیروهای امدادی و پلیس در محل حاضر شده و نسبت به ترمیم خسارات وارده از این حیث در اثر انسداد ماشین آلات راهداری و جاده ای اقدامات لازم را انجام دادند. تجهیزات ولسوالی و سکتور خصوصی حاضر در منطقه، سرک به طور موقت بازگشایی شد تا وسایط نقلیه از جاده باقیمانده هدایت شوند.

وی از اعزام چندین دستگاه خودروی امدادی اعم از لودر و کامیون برای تخلیه گل و لای ایجاد شده در جاده استانی و شهرستانی به جاده ای که از صبح امروز مسدود شده است خبر داد و گفت: این سیل خسارت هایی به منطقه وارد کرد که خوشبختانه خسارت هایی به این منطقه وارد شد. تلفات جانی نداشت و خسارات وارده در حوزه راه ها و تاسیسات بوده است.

حسینی یادآور شد: نیروهای هلال احمر در کنار فعالیت بازگشایی جاده به مردم سیل زده امداد رسانی کردند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید