kermanyy

Friday, 22 October 2021

آرون قاضی فصل را با یک دقیقه کامل یانکی به تعویق می اندازد

آرون قاضی فصل را با یک دقیقه کامل یانکی به تعویق می اندازد


همه ما می دانیم که یانکی ها به شدت در تلاشند ، شاید به طور باورنکردنی ، جعبه ای را که طی 12 سال از این حق رای خارج شده است ، کاوش کنند ، هواداران فقیر و غیرقابل مقایسه ده سال دیگر بسکتبال را بدون مسابقات جهانی رنج می برند.

در اولین گام بزرگ تیم به سوی این هدف در روز یکشنبه ، با ارزش ترین بازیکن او بهترین زمان را برای بررسی جعبه برای خود انتخاب کرد.

آیا لحظه ای برای اولین پیاده روی آرون قاضی در حرفه اش وجود دارد ، آره؟

تک نفره خارج از زمین ، نهمین گلی تایلر وید را از پایگاه سوم دریافت کرد و یانکی ها را از طریق ریز در ضرب و شتم 1-0 به بازی کارت وحشی AL برد. آنها سه شنبه شب در پارک Fenway Park با گریت کول بر تپه با Red Sox مسابقه می دهند و قصد دارند رقبای تاریخی خود را از پا دربیاورند تا بتوانند به لیگ دسته AL و جوانترین رقبای خود بروند.

داور بهترین دلیل برای خوش بینی است و او احتمالاً در روز یکشنبه با پیشرفت شخصی خود ، اگر نه از نظر آماری لازم باشد ، چشمگیرترین فصل عادی خود را به ثمر رساند.

قاضی که در مسابقات شرکت نکرده است ، می گوید: “این واقعا در ذهن من نبود.” اما خوشحال بودم که توانستم این کار را انجام دهم. “

آرون قاضی
آرون قاضی با فرستادن یانکی ها به فصل بعد ، نور را روشن می کند.
چارلز ونزلبرگ / پست نیویورک

اما ، آیا یانکی ها پس از کنار گذاشتن دو بازی اول آخر هفته ، از دست دادن کنترل برتری خانگی سه شنبه در این بازی ، و کسب چهار نایب قهرمانی مدال ، که هیچ کدام به موقعیت گلزنی نرسیدند ، در هشت بازی ابتدایی نیاز داشتند. نوازنده چپ Rougned Odor ، جرقه ای بسیار بعید – که از پایه سوم شروع شد فقط به دلیل عدم آسیب DJ LeMahieu – از نهم پایین آمد و خط خمش روی خط جنوبی پا از جاش فلمینگ قرار گرفت ، و تایلر وید دونده او کاملاً از بین رفت. کمی که پرواز بلند گلیبر تورس را در خط میانی راست انجام داد و به پایگاه دوم راه یافت. آنتونی ریزو با یک سکه بسیار محکم ضربه زد ، بنابراین به رندی آروزارنا راست دست تامپا بی رسید و فیل نوین مربی تیم سوم یانکیز مجبور شد وید سریع را در پایه سوم نگه دارد در حالی که ریزو در پرتاب خانگی در جای دوم قرار دارد.

یک قاضی گام به گام ، که به گفته جیسون استارک در Athletic ، هشت RBI را ثبت کرده بود که از 1 آگوست وارد مرحله هشتم یا بعد از آن می شدند. فقط هیچکدام از آنها دور نمی شوند. کوین کش ، مدیر اشعه ها ، Kittredge را غمگین نامید.

چاد گرین از قاضی گفت: “شما فقط احساس می کنید که او قرار است کار خاصی انجام دهد.”

قاضی در مورد رویکرد خود گفت: “فقط سعی کنید آن را ساده نگه دارید.” “فقط سعی کنید چیزی را بردارید و چیزی را بازی کنید.”

او شمارش را تا 2 و 2 انجام داد ، از طریق یک سرسره 1 و 0 و یک سینکر 1 و 1 حرکت کرد ، و سپس ، با کشیدن سطح زیرین اشعه ها ، یک اسلاید در زانوهای خود قرار داد و یک کمی ترفند ، توپ قبل از رفتن به بازیکن دوم رایس ، براندون لو ، به پشت تپه برخورد کرد ، که توپ را محکم به خانه پرتاب کرد اما وید نتوانست. به موقع گرفته شد. با جشن گرفتن در زمین ، یانکی ها از موانع بزرگ فصل خود جان سالم به در بردند و در اولین ایستگاه خود فرود آمدند و هواداران آنها “MVP!” را خواندند. “به افتخار قاضی (او برنده جایزه AL نشد ، اما مستحق عشق بود).

آرون بون گفت: “فصل خوبی برای آرون جادج به پایان خوش می رسید.”

یانکی ها
آرون قاضی یک آهنگ پیاده روی برای یانکی ها ارائه می دهد.
چارلز ونزلبرگ / پست نیویورک

وید گفت: “این پسر من است.” “برای هر نقطه عطفی که او انجام داده کمی گمراه کننده است که این اولین راه رفتن او است. اما این شخصی است که شما در آن شرایط می خواهید. او آنجا ضربان قلب کندی دارد. و من نمی توانم خوشحال تر باشم ، زیرا آنها را به پلی آف می فرستم.

“من سختی های فصل را می دانم و می دانم که او چقدر به این تیم و این شهر اهمیت می دهد. از آنجا که او می تواند در چنین شرایطی این کار را انجام دهد ، زمان آن فرا رسیده است. ”

اگر قاضی مستقیم نمی ایستاد (علاوه بر پرونده COVID) ، 148 بازی را تنظیم می کرد و خط تیره خطی .287 / .373 / .544 با. 39 هومر در حالی که او به 52 هومری که در کمپین تازه کار خود در سال 2017 سیگار می کشید نزدیک نشد ، این کمپین یک کمپین کامل تر و سازگارتر به نظر می رسید. و حالا قاضی این شانس را دارد که به جعبه دیگری نگاه کند ، جعبه ای که برای طرفداران فوق صبور باشگاهش شادی واقعی را به ارمغان می آورد: اکتبر برای قرن ها.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *