آزادی ۱۳ زندانی جرائم مالی غیرعمد در گیلان توسط آستان قدس رضوی


جواد شفیعی ثابت امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت، حمایت از مستضعفان و مستضعفان را از اهداف آستان قدس رضوی در کشور عنوان کرد. این روند در تمام استان ها در حال انجام است.

وی با تاکید بر ضرورت رهایی زندانیان از جرائم غیرعمد در کشور گفت: مراکز خدمات رسان رضوی بنا به وظیفه ذاتی خود و به نمایندگی از بنیاد کرامت رضوی و آستان قدس اقدام به جمع آوری کمک های مالی برای آزادی غیرعمد مالی کرده اند. جنایات و مقدار خوبی جمع آوری شد.

دبیر ستاد مرکزی خدمات رسانی رضوی در استان گیلان با اشاره به آزادی چند زندانی دارای جرائم مالی غیرعمد در این استان گفت: بر اساس توافق ستاد دیه و مرکز خدمات رسانی رضوی در استان گیلان و با کمک خیرین و مردم، به زودی تعدادی از زندانیان جرائم مالی غیرعمد در این استان آزاد شدند. سه زندانی زن در ماه محرم آزاد شدند زنان به دلیل جرائم مالی غیرعمد از زندان های گیلان آزاد شدند.

شفیعی ثابت نقش خادمان، مردم و خیرین رضوی را در رهایی زندانیان جرایم مالی غیرعمد بسیار مهم دانست و تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون ۱۳۷ میلیون تومان توسط خادمان، مردم و خیرین جمع آوری و تامین شده است. به ستاد دیه و از سال گذشته تا کنون ۱۳ زندانی جرائم مالی غیرعمد از زندان های گیلان آزاد شده اند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید