kermanyy

Monday, 25 October 2021

آزمایش لورا رینبولد ، سناتور آلاسکا ، کووید -19 مثبت است

آزمایش لورا رینبولد ، سناتور آلاسکا ، کووید -19 مثبت است


آزمایش آسانسور آلاسکا که به دلیل امتناع از پوشیدن ماسک از خطوط هوایی ممنوع شده بود ، آزمایش COVID-19 مثبت بود.

سناتور ایالتی لورا رینبولد سه شنبه شب در خانه قرنطینه شد ، جایی که به دوستان خود در فیس بوک گفت که “کاملاً بیهوش است” با دستورالعمل های CDC برای استفاده از تایلنول و “دستور غذا را خودش انتخاب کرد”.

“نوبت من برای نبرد با کووید در … بازی روشن است! به نظر شما چه کسی برنده می شود؟ هنگامی که من بر آن غلبه می کنم ، دستورالعمل خود را به شما می گویم ، “نظرسنجی جمهوری خواهان قبل از اینکه” دستور “داروهای کنترل نشده خود را لیست کند.

“من مقدار زیادی ویتامین ABCD و Quercitin و سیترات روی مصرف می کنم. ویتامین E و آسپرین برای کاهش لخته شدن. این مرد 57 ساله می نویسد: “خوشحالم که Ivirmectin” de-covider “را دریافت کردم.

FDA اخیراً هشدار سختی در مورد استفاده انسان یا حیوان از ایورمکتین – ضد انگلی که برای درمان ذات الریه استفاده می شود – برای درمان COVID -19 صادر کرد.

راینبولد در یک پست در رسانه های اجتماعی ایویرمکتین را که FDA در مورد درمان COVID-19 هشدار داده بود ، به عنوان “ضد کوویدر” توصیف کرد.
AP
سناتور  دیوید ویلسون از آلاسکا نیز مبتلا به COVID-19 مثبت است.
سناتور دیوید ویلسون از آلاسکا نیز مبتلا به COVID-19 مثبت است.
AP

راینبولد در بهار پس از ممنوع الخروجی از خطوط هوایی آلاسکا و مجبور به رانندگی 750 مایل و سوار شدن به کشتی برای رأی دادن به لایحه فوریت های بهداشت عمومی ، خبرساز شد. آلاسکا تنها خط هوایی است که از منطقه آنکوریج به جونو پرواز می کند.

به گزارش آنکوریج دیلی نیوز ، سناتور دیوید ویلسون ، سناتور جمهوریخواه ایالت دوم نیز مثبت بود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *