kermanyy

Friday, 22 October 2021

آسپن لاد پس از فشار هراس آور ، نقطه خوشحال UFC خود را پیدا می کند

آسپن لاد پس از فشار هراس آور ، نقطه خوشحال UFC خود را پیدا می کند


آسپن لاد سعی می کند 10 پوند را بلند کند.

این بازیکن 26 ساله با عنوان وزنه UFC خود در مبارزه با نورما دومونت در وزن سبک وزن خود را وارد می کند و سالها مبارزه را برای ماندن زیر وزن 135 کیلوگرم کنار می گذارد.

“قدم زدن در اطراف با احساس عالی تقریبا عجیب است [for] هفته مبارزه “، لاد در یک مصاحبه تلفنی قبل از مبارزه شنبه در UFC Apex در لاس وگاس (7 بعد از ظهر ET ، ESPN +) در یک مصاحبه تلفنی به پست گفت. “ما به طور معمول تمرین می کنیم ، خوب غذا می خوریم. مثل اینکه باشه ، من دارم به این عادت می کنم. “

این مسابقه نشان دهنده بازگشت لاد 26 ساله (9-1 ، هفت دوره) به اختاپوس پس از تقریباً دو سال اخراج ناشی از ACL و MCL است که در سال گذشته پاره شد.

شاید قبلاً بوده است ، زیرا مبارزه مجدد با میسی چیاسون در 2 اکتبر هنگامی شروع نشد که لاد ، که مدتهاست با فشار دست و پنجه نرم می کند ، نجات پیدا کرد. با وزن 137 پوند ، یک پوند بیش از حد نامعلوم وارد شد.

این استرس در نتیجه نشان دادن برخی از زبان بدن مضطرب در مقیاس ، توجه را جلب کرد. در حالی که گونه ها کشیده شده بودند ، UFC از پرده 360 درجه خود استفاده کرد و به لاد اجازه داد تا فشار را بدون لباس خود به طور خصوصی برای رسیدن به نقطه مورد نظر جذب کند. او در حالی که دستانش را بالای سرش می برد ، دستانش را به وضوح تکان می داد ، زیرا مأموران با آرامش از او می خواستند “ساکت بماند”.

وزن UFC Aspen Ladd UFC در ماه اکتبر آخرین مبارزه او برای ایجاد وزنه سنگین بود.
گتی ایماژ

در نهایت ، مبارزه به تعویق افتاد زیرا لاد مسئولیت کامل آخرین تلاش خود را برای رسیدن به سنگینی قرارداد به عهده گرفت و همچنین خاطرنشان کرد: “من دوره 2 روزه ام را پشت سر گذاشتم و این برش را بسیار ضعیف کردم. به گفته زن کالیفرنیایی ، کیاسون با وجود کاهش وزن ، تصمیم گرفت ضربه ای نزند.

هیچ مشکلی در توزین و خاموش کردن تماس های دیرهنگام برای لاد چیز جدیدی نیست. آنها در طول دوره مبارزه جوان او عادی بوده اند:

  • پس از نوبت حرفه ای خود در فوریه 2015 به عنوان وزنه (حداکثر 125 پوند) با انگیزه زنان از Invicta FC ، او به پست گفت که کاهش موفقیت آمیز وزن او برای پیگیری در ماه سپتامبر “وحشتناک بود. پس از افزایش عضله در دوران نوجوانی ، در سومین مسابقه حرفه ای خود به 135 رسید.
  • او قبل از چهارمین مسابقه حرفه ای خود در ژوئیه 2016 ، برای یک ضربات سنگین وزن 138.1 وزنه زد اما همچنان موفق شد در دور دوم از طریق TKO برنده شود.
  • اولین رکورد UFC او در برابر جسیکا چشم در جولای 2017 در روز مبارزه به دلیل آنچه مقامات UFC آن را “بیماری” نامیدند شکسته شد.
  • در آوریل 2018 ، او 137.8 پوند وزن داشت برای مبارزه با لزلی اسمیت ، که از پذیرفتن مبارزه با فشار زیاد خودداری کرد.
  • یک سال بعد ، در جولای 2019 ، او زبان بدن مشکل دار مشابه این زبان را در اوایل این ماه نشان داد اما حتی در 135 سالگی وزن خود را افزایش داد. او شب بعد با TKO مغلوب ژرمن دو راندامی قهرمان وزنه برداری پرهای آلمان در 16 ثانیه شد. کمیسیون دوومیدانی ایالت کالیفرنیا مجوز مبارزه را صادر کرد که مدت کوتاهی پس از آن لغو شد اما چند ماه بعد لغو شد.

طبق گزارش CSAC ، که وزنه های مبارزه خود را منتشر می کند ، لاد توانست از 135 در یک روز به 159 در شب بعد بازگردد تا باخت را در رندامی ، 17.8 درصد افزایش وزن داشته باشد. لاد به پست گفت که معمولاً قبل از مبارزه سریع به 160 پوند نمی رسد و بیشتر در محدوده 155 پوند است.

“وقتی در آنجا می جنگیدم [125]، همینطور بود لاد گفت: “من تا 145 سال سن داشتم.” من همیشه 18 تا 20 می گذارم [pounds]به ”

آسپن لاد تأثیر TKO خود را بر یانا کونیتسکایا جشن می گیرد
آسپن لاد توانست در دسامبر 2019 پیروزی TKO بر یانا کونیتسکایا را جشن بگیرد.
گتی ایماژ

او “برش های وحشتناک” را دلیل چنین بالن مهمی در اولین حرفه خود عنوان کرد.

لاد با لبخند غم انگیز گفت: “این شش هفته بعد از لبخند قبلی بود” و من دیگر این کار را نمی کنم. این خیلی خیلی سخت بود. ”

اما حتی با این حساب ، لد آماده نیست کتاب را با قیمت 135 پوند ببندد. با توجه به زمان بسیار اندک بین شکست و این اتفاق ، او و تیمش هنوز برنامه ای برای کمک به کاهش استرس سالم ارائه نکرده اند.

اما ، او می گوید ، این برنامه است ، با گربه ای که او می خواهد بین دو تیم رقابت کند و در 135 و 145 رقابت کند – دو دسته با یک قهرمان: آماندا نونز.

https://www.youtube.com/watch؟v=mQMz6XxKBkg

لد “نوع بدن” را به عنوان یک چالش در رسیدن به وزن 135 کیلوگرم می شناسد. او گفت که می تواند این کار را انجام دهد اما زمان زیادی طول می کشد “و همه چیز عالی است.”

ایده کاهش شدید وزن در MMA ، به ویژه در رده های پایین وزن ، چیز جدیدی نیست – که تقریباً شامل تمام MMA های زن می شود ، زیرا بدن اصلی وجود ندارد. در این مرحله ، در فرهنگ نهفته است.

لاد ، برای اولین بار ، با دیدن “قطع آب” از ورزش هیجان زده می شود.

او می گوید: “همه افراد در UFC یک وزن هستند.” “اما در فرهنگ اصلی ورزش ، این اتفاق نمی افتد. چند سال دیگر خواهیم دید. من فکر می کنم برای قطع آب باید کار بسیار سختی انجام شود. ”

لاد با خوش بینی بیشتری به آنچه در پیش بینی این هفته در آماده سازی برای Dumont (6-1 ، دو پایان) فکر می کند ، فکر کرد. او گفت که وزنش را کاهش نمی دهد زیرا برای وزن کوتاهتر به وزن طبیعی خود نزدیک می شود ، که یک هفته پیش برای کمپینگ سابق هالی هولم وارد عمل شد.

لاد روز چهارشنبه در تماس تلفنی با اداره پست گفت: “ما مدت ها انتظار داشتیم که به وزن پر برسیم – حداقل از کلاس وزنه دیدن کرده و رفت و برگشت می کردیم و این نوعی منجنیق است.” “و واقعیت این است که این یک مبارزه کوتاه است. ”Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *