آغاز اجرای طرح ساماندهی وانت میوه در میادین سنندج/ روز میوه در سنندج برپا می شود.


مرتضی سنندجی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: فعالیت بیش از ۴۰۰ دستگاه وانت میوه جات در میادین اصلی موجب ترافیک، زشتی شهر و نارضایتی شهروندان شده و بر اساس مطالبات مردمی سازمان از این وضعیت در دستور کار ساماندهی مشاغل و محصولات شهری قرار گرفته است. کشاورزی در شهرداری سنندج قرار گرفت.

وی افزود: بر اساس ماده ۱۶ قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار شهرداری ها با توجه به تامین زمین برای ایجاد بازارچه برای افراد کم درآمد، تولیدکنندگان و فروشندگان کم سرمایه، پنج نقطه در شهر برای سازماندهی ون های میوه.

رئیس سازمان مشاغل شهری و محصولات کشاورزی شهرداری سنندج هدف از اجرای طرح ساماندهی وانت میوه را ایجاد رضایتمندی مردم عنوان کرد و گفت: به دنبال قطع منبع درآمد این افراد نیستیم اما این موضوع یکی از مطالبات جدی مردم و اقدامی در راستای نظم و ساماندهی شهر است.

سنندجی خاطرنشان کرد: طرح ساماندهی وانت بارها در سنندج از شنبه با همکاری پلیس راهور و دولت آغاز شد و وانت بارها به نقاط تعیین شده شامل چهارراه حاجی آباد، میدان ۱۲ فروردین روبروی سردخانه، بلوار ارشاد روبروی مجتمع ایثار می روند. ، بلوار معلم بالای میدان سهروردی (فیض آباد) و خیابان حمدی بالای مسجد قبا هدایت شد.
رئیس سازمان اشتغال شهری و محصولات کشاورزی شهرداری سنندج ادامه داد: نقاط تعیین شده ظرفیت ۴۸۰ خودرو را دارد و علاوه بر تسطیح و آماده سازی، سرویس های بهداشتی و روشنایی نیز تعبیه شده است.

وی تاکید کرد: بر اساس بررسی های میدانی، اجرای این طرح در چند روز اخیر مشکل تردد در این مکان ها را برطرف کرده و بازخورد بسیار خوبی از سوی مردم داشته است.

سنندج تصریح کرد: ایجاد بازارهای روز در سطح شهر از دیگر برنامه های سازمان ساماندهی مشاغل و محصولات کشاورزی شهرداری سنندج است.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۰
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید