kermanyy

Friday, 22 October 2021

آلن کالتر ، روزنامه نگار “نمایش دیرهنگام با دیوید لترمن” در 78 سالگی درگذشت

آلن کالتر ، روزنامه نگار “نمایش دیرهنگام با دیوید لترمن” در 78 سالگی درگذشتآلن کالتر ، نامزد سابق CBS نمایشگاه دیرهنگام دیوید لترمن او در بیشتر دو دهه دوشنبه درگذشت. 78 بود.

به گفته خاخام جاشوا همرمن از بت ال تمپل در استمفورد ، کانکتیکات ، کالتر در بیمارستان استمفورد درگذشت و همسرش پگی و دخترانش لورن هاس و دیانا بینگر در کنارش بودند.

کالتر در سپتامبر 1995 به عنوان نامزد دیوید لترمن جانشین بیل وندل بازنشسته شد. او روی کار ماند نمایش دیرهنگام تا اینکه لترمن کار خود را در مه 2015 به پایان رساند.

نقشهای اصلی کالتر با نام مستعار “Big Red” و “عمو جری در تلویزیون” شامل نامگذاری مهمان و مهمان هر شب بود. با این حال ، این به یک ویژگی منظم در طرح های کمدی شبانه این نمایش تبدیل شد ، به ویژه از طریق قطعه “مصاحبه با آلن کالتر موسیقیدان”. قبل از اینکه کالتر بتواند مصاحبه های خود را انجام دهد ، با لترمن روبرو شد ، که در مورد سرقت مهمانانش روی آنتن با او بحث کرد.

لترمن در بیانیه ای گفت: “وقتی بیل وندل نامزد 15 ساله ما بازنشسته شد ، نماینده رابرت مورتون با نوار صوتی حاوی شنوایی برای چندین تماس گیرنده به دفتر من مراجعه کرد.” آلن اولین و تنها صدایی بود که شنیدیم. ما می دانستیم که این یک گزینه برای ما خواهد بود. “

لترمن ادامه داد: “هر چیز دیگری ، ما همیشه بهترین مجری تلویزیون بوده ایم. صدای شگفت انگیز و اشتیاق برای یک شخصیت مسخره که توسط خودش بازی می شود. آیا گفتم که او می تواند بخواند؟ بله ، او می توانست. او با میل و رغبت این کار را انجام داد. روز غم انگیز ، اما خاطرات زیادی. “

پس از انتشار خبر درگذشت کالتر ، بسیاری از همکاران سابق وی برای ادای احترام به زندگی و کار او به رسانه های اجتماعی رفتند.

“برای ما نمایش دیرهنگام نویسندگان آلن بسیار فراتر از پسر “از نیویورک …” بودند. این ایده ما بود ، ”قبلاً چنین بود نمایش دیرهنگام نویسنده و همانطور که با مادر شما آشنا شدم یکی از خالقان خلیج کارتر او در توییتر نوشتبه “ما از نوشتن برای او لذت بردیم. چنین حضور شاد در نمایش. و در اطراف دفتر راحت باش قرمز بزرگ. “

اضافه شریک نوشتن بیس و HIMYM کریگ توماس ، یکی از خالقانش: “آه ،CarterBays و من دوست دارم برای آلن بنویسم-برخی از خاطرات مورد علاقه من از Late Show قطعات واقعی هستند که برای آلن نوشتیم ، که همیشه یک بازی وجود داشت که به ما اجازه دهد دیوانه به نظر برسید … در آرامش باشید ، آلن ، و از لبخند شما متشکرم. ”Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *