kermanyy

Monday, 25 October 2021

آمارهای ویروس کرونا ، ویرایش به مدرسه: نظارت بر شیوع بیماری در آموزش و پرورش نیویورک

آمارهای ویروس کرونا ، ویرایش به مدرسه: نظارت بر شیوع بیماری در آموزش و پرورش نیویورک


اتاق خبر WNYC / Gothamist از داده ها برای ردیابی توزیع COVID-19 در مدارس شهر نیویورک استفاده می کند. نسخه “بازگشت به مدرسه” برگه اطلاعات کروناویروس ما دو بار در هفته به روز می شود. در اینجا پیوندی به صفحه آمار اصلی ما وجود دارد.

لطفاً س questionsالات ، نظرات یا درخواست ها را به [email protected] ارسال کنید.

موارد در مدارس NYC و NJ

وزارت آموزش و پرورش شهر نیویورک قبلاً دهها مورد را در بین کارکنان و تعداد انگشت شماری در میان دانش آموزان تا 13 سپتامبر گزارش داده بود ، اولین روز برای یک مدرسه دولتی در شهر. تا ششم اکتبر ، کمتر از 3700 دانش آموز و کارکنان آزمایش مثبت داده بودند. در اوایل سال تحصیلی ، شهر پروتکل آزمایش COVID-19 را از دوبار در ماه به یک بار در هفته تغییر داد.

والدین و کارشناسان بهداشت در مورد استراتژی آزمایش شهر ابراز نگرانی کرده اند که به کودکان واکسینه نشده اجازه می دهد از آزمایش های معمول خودداری کرده و شخصاً به مدرسه بروند. طبق داده های ارائه شده توسط اداره آموزش و پرورش به WNYC / Gothamist و ارائه شده به شورای شهر ، از بین 550،000 دانش آموز واجد شرایط ، تنها 35٪ – یا 192،705 کودک – تا 6 اکتبر فرم رضایت نامه را پس داده اند.

داده های مربوط به مدارس نیوجرسی محدودتر است: ایالت فقط نتایج مثبت آزمایش COVID مربوط به توزیع درون مدرسه ای شهرستان را گزارش می کند. وزارت بهداشت نیوجرسی از 7 سپتامبر نزدیک به 379 مورد از این قبیل را ثبت کرده است. همچنین 69 مورد از تعطیلی مدارس مشخص شده است که به عنوان سه مورد یا بیشتر توسط مدرسه طی دو هفته تعیین شده است. شهرستان پاسایک با انتشار 62 مورد در دو وقفه از زمان شروع کلاسها ، در زمینه پراکندگی مدارس ایالت را رهبری می کند.

بسته شد

تقریباً همه کودکان زیر 12 سال به دلیل محدودیت سنی واکسینه نمی شوند ، بنابراین مدارس ابتدایی نیویورک امسال با تعطیلی کلاس درس به مدت 10 روز در صورت تشخیص تشخیص خوب ویروس از این مدرسه آغاز شد.

در 20 سپتامبر ، اداره آموزش سیاست قرنطینه خود را به روز کرد. در حال حاضر ، دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده به خانه فرستاده نخواهند شد مگر اینکه بدون ماسک و کمتر از سه فوت با یک مورد پیشرفته فاصله داشته باشند. آنها همچنین باید در تماس نزدیک – یا نزدیک به دانش آموز آلوده بیش از 15 دقیقه در یک روز باشند.

دفتر شهردار اذعان دارد که تعداد بیشتری از کودکان قادر خواهند بود در کلاس بمانند ، اما این به معنای تعطیلی کمتر مدارس ابتدایی در آینده است.

این وضعیت قوانین اساسی و معمول برای دوره راهنمایی و راهنمایی را منعکس می کند. به زبان ساده ، یک آزمایش مثبت معمولاً “بسته شدن کلاس درس” را تشویق می کند ، جایی که فقط از برخی افراد خواسته می شود – یک فرد نمادین یا هر فرد واکسینه نشده که از قوانین ماسک پیروی نمی کند. و فاصله اجتماعی – ماندن در خانه.

درعین حال ، عفونت های تأیید شده در بین کارکنان غیرکلاس تنها نیاز به “قرنطینه غیر کلاسی” با افراد مبتلا دارد.

اداره بهداشت شهر می گوید کل ساختمان مدرسه فقط زمانی بسته می شود که شواهدی از “توزیع گسترده” وجود داشته باشد ، اما به طور عمومی توضیح نداده است که این بدان معناست. این تصمیم نشان دهنده انحراف از سیاست سال تحصیلی گذشته است ، که مدارس را موظف به تعطیلی پس از طرح دو یا چهار موضوع احتمالی مربوط به نمای داخلی ساختمان می کند.

در 6 اکتبر ، 533 اتاق تا حدی بسته شد و 281 اتاق دیگر به طور کامل بسته شد ، از حدود 58،500 کلاس درس در بازرسی ساختمان های بخش آموزش. PS 79 در هارلم شرق ، دبیرستانی که بیشتر برای دانش آموزان معلول ارائه می شد ، در 20 سپتامبر پس از تعطیلی چندین کلاس در هفته اول مدرسه به طور کامل تعطیل شد. از آن زمان این ساختمان بازگشایی شد.

تهویه در کلاس

در بیشتر 58500 کلاس درس ، آنچه که شهر آن را سیستم های تهویه “عملیاتی” توصیف می کند ، که کارشناسان بهداشت و مقامات آن را به عنوان یک ابزار اضطراری برای مقابله با گسترش ویروس تاج شناسایی کرده اند.

با وجود وعده های هوای تازه در همه کلاسها به موقع برای شروع مدرسه ، بر اساس داده های وزارت آموزش و پرورش ، بیش از 1100 کلاس درس هنوز در حال تعمیر است. در حدود دوازده ساختمان ، کمتر از نیمی از کلاسها در گزارشهای تهویه منتشر شده توسط شهر به عنوان “عملیاتی” مشخص شده اند.

حدود 4000 کلاس درس به اصطلاح “کار” وجود دارد که فقط برای پنجره های تهویه داخلی تکیه می کنند ، که متخصصان مستقل بهداشت آنها را برای هوای تجدید ناپذیر توصیف می کنند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *