kermanyy

Saturday, 23 October 2021

“آنها آن را از جنبه تاریک نگه داشته اند”: آزمایش کنندگان رانندگان می گویند که د بلاسیو به بدترین سایت های زندان توجه زیادی دارد

“آنها آن را از جنبه تاریک نگه داشته اند”: آزمایش کنندگان رانندگان می گویند که د بلاسیو به بدترین سایت های زندان توجه زیادی دارد


وقتی شهردار بیل دو بلاسیو از سفر طولانی خود در اطراف جزیره رایکرز در روز دوشنبه خارج شد ، از پیشرفت شهر در بازگرداندن نظم به زندان دیدن کرد. به گفته وی ، یکی از واضح ترین شاخص های بهبود ، ایجاد “یک فرآیند بهتر و سالم تر” است.

اما کسانی که در جزیره رایکرز وعده داده شده اند معتقدند که دیدگاه بلاسیو در مورد وضعیت زندان – و به ویژه روند پذیرش – عمداً رد شده است. در تماس های تلفنی با Gothamist / WNYC ، سه شرکت کننده فعلی Rikers گزارش دادند که قسمت اصلی ورودی قبل از بازدید شهردار تمیز و رنگ آمیزی شده است ، و بسیاری از ساکنانش به مکان ثانویه کوچکتری نقل مکان کرده اند ، که “گنجاندن جداگانه” نامیده می شود. ، “پایین سالن مرکز اصلاحی اوتیس بانتوم.

در حالی که دو بلاسیو از منطقه تازه رنگ آمیزی شده و یک ورودی دیگر در یک ساختمان جداگانه بازدید کرد ، وارد ساختمان جداگانه نشد – مکانی که ساکنان ساختمان می گویند هنوز هم با جمعیت ، پر از کرم و طناب و بدون خطر هنوز خطرناک است. تخت و سرویس بهداشتی

منتقداني که روز دوشنبه از منطقه جداسازي عبور کردند ، گفتند که از ورود افراد تازه وارد به بلوک کاهش ، که قبلاً براي اسکان افراد استفاده مي شد ، شوکه شده بودند.

یکی از زندانیان با نام Gothamist / WNYC از ترس انتقام جویی به خاطر اظهار نظر خود گفت: “مدفوع و ادرار همه جا وجود دارد.” “بسته بندی شده است. مردم دوش می گرفتند. فقط بد است ”

روند پذیرش در اوایل این ماه ، پس از مرگ عیسی عبدالکریم ، که روی ویلچر نشسته بود و 10 روز را در منطقه اصلی گذراند ، کانون بحران ممنوعیت رانندگی شد. وکلای او

گفته می شود که واحد جداسازی جداگانه ، که قبلاً محل زندگی برخی از قوی ترین جنایتکاران رایکرز بود ، حتی بدتر است. پس از بازدید وکلای دولتی و مدافعان عمومی در اوایل ماه جاری ، آلیس فونتیه ، مدیر عامل خدمات حفاظت از محله ، به اینترسپت گفت که مردان در غرفه های باریک نگهداری می شوند و آنها را در کیسه های پلاستیکی پر کرده اند و صحنه را به عنوان ” وحشتناک ترین من تو زندگیم دیدم ”

با تحت فشار قرار گرفتن شهر برای مشارکت ، اداره اصلاح و تربیت شروع به انتقال اسرا از منطقه ورودی اصلی به مکان جداگانه ای در مرکز اریک ام تیلور در جزیره ریکرز کرد. به گفته شهردار ، این حرکت زمان انتظار متوسط ​​را به کمتر از 10 ساعت کاهش داد.

اما بازداشت شدگان و مدافعان عمومی می گویند که افسران چشم خود را بر شرایط افسرده کننده ای که در منطقه جدا شده گنجانده شده است ، بسته اند.

یکی از زندانیان می گوید: “این قسمت تاریک است و آنها آن را از سمت تاریک حفظ کردند.” “آنها مردم را از شهردار پنهان می کنند. ”

دی بلاسیو اذعان داشت که در طول سفر با هیچ یک از بازداشت شدگان یا افسران اصلاحی صحبت نکرده است ، تصمیمی که او روز سه شنبه با آن گفت “درک بسیار قوی از میزان مشکلات دارد.” ”

سخنگوی دفتر رئیس جمهور از اظهارنظر در مورد این که چرا وی از یک واحد پذیرش که افراد قبل از سفر وی در آنجا تخلیه شده بودند ، بازدید نکرده است.

جیسون کرستن ، دبیر مطبوعاتی اداره اصلاحات نیویورک ، در بیانیه ای از طریق ایمیل گفت هیچ کس به دلیل سفر شهردار تخلیه نشده است.

او می نویسد: “از زمانی که پذیرش اصلی مرکز Eric M. Taylor را در 21 سپتامبر تغییر دادیم ، شرایط به طور چشمگیری بهبود یافته است.” “افراد کمتری درگیر هستند و ما می توانیم افراد را سریعتر ایمن نگه داریم. ما همچنین قادر به تمیز کردن و رنگ آمیزی در مرکز اصلاح Otis Bantum همانطور که همه زندگی می کردند ، بود. ”

کرستن از گفتن تعداد افراد منتقل شده به منطقه جداگانه خودداری کرد.

ظاهراً دو بلاسیو در تور خود در روز دوشنبه وارد گوشه سالن شد ، جایی که تک تیراندازها برای کسانی که منتظر ورود هستند غذا آماده می کنند. طبق منابع متعدد ، این افراد شروع به فریاد زدن در بلاسیو کردند و از او التماس کردند که از واحد جداگانه دیدن کند.

آنها گفتند که د بلاسیو آنها را نمی شناسد و توسط سرپرستان او به سرعت از ساختمان خارج می شود.

توضیحات اضافی توسط Zoe Azulay

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *