kermanyy

Saturday, 23 October 2021

“آنها آن را واقع بینانه اجرا نکردند”: MTA با رعایت دستور جدید Vax-Or-Test مشکل دارد.

“آنها آن را واقع بینانه اجرا نکردند”: MTA با رعایت دستور جدید Vax-Or-Test مشکل دارد.


بیش از یک هفته و نیم است که ایالت از همه کارکنان MTA خواسته است که واکسن را دریافت کنند یا هفته ای یک آزمایش منفی COVID ارائه دهند ، و به نظر می رسد زمان سختی است که سازمان با الزامات مطابقت دارد.

نرخ کلی واکسیناسیون MTA در سراسر سازمان تا روز چهارشنبه 68 است ، اگرچه گروه می گوید این میزان می تواند تا 75 باشد زیرا کارکنان هنوز کارت واکسن خود را در سیستم سازمان بارگذاری نکرده اند.

همچنین به نظر نمی رسد که این گروه در حال بررسی این موضوع باشد که آیا کارگران واکسینه نشده هفته ای تحت آزمایش COVID قرار گرفته اند یا خیر. در 4 اکتبر ، دستور اجرا شد ، اما منابع به Gothamist می گویند که MTA در مورد نتایج منفی آنها یا همکارانشان تحقیق نکرده است.

سارا کادت ، مامور حفاظت ساختمان MTA ، که در حیاط قطار در کوئینز در امنیت کار می کند ، می گوید: “آنها آن را عملی نکردند.” یکی از دانشجویان می گوید واکسینه نشده است ، اما هر یکشنبه در کلینیک مراقبت های اورژانس به تنهایی آزمایش می شود. با این حال ، او گفت هیچ کس در MTA هرگز تأیید نتیجه منفی را درخواست نکرده است.

دانشجوی کارگر شیفت گفت که اگر مجبور باشد واکسن را به عنوان یک شغل مورد نیاز داشته باشد ، باید در مورد آن فکر کند. او می گوید: “شاید مجبور باشم ابتدا مرخصی بگیرم.”

تا به امروز ، 173 کارمند MTA بر اثر COVID جان خود را از دست داده اند که بالاترین میزان در بین شهرها یا سازمان های دولتی است.

گروه داخل MTA سخت ترین زمان را برای افزایش استانداردهای واکسن ترانزیت شهر نیویورک داشته است که شامل کارگران زیرزمینی و اتوبوس می شود. در ماه مه ، تنها 38 درصد واکسینه شده بودند. تا ماه اوت ، تنها 44 درصد افزایش یافته بود. و این چهارشنبه ، تا 65 درصد است.

بر اساس اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، میزان واکسیناسیون در میان نیویورکی های 18 ساله و بالاتر که حداقل یک دوز دریافت کرده اند 85.2 درصد است. MTA در بیانیه ای اعلام کرد که کارکنانی که از دستورالعمل های ایالتی پیروی نمی کنند می توانند تحت “تحقیق” قرار گیرند. ”

تیم مینتون ، سخنگوی MTA ، در بیانیه ای می نویسد: “کارکنانی که در بازرسی ناسازگاری آنها ثابت شده است ، تحت پیگیری مناسب سرپرستان خود قرار خواهند گرفت.” این سازمان تجزیه و تحلیل نکرده است که مجازات احتمالی عدم رعایت چه مواردی است یا هر چند وقت یکبار MTA بررسی می کند که آیا کارکنان واکسینه شده اند یا واکسینه شده اند. یک آزمایش هفتگی دریافت کنید.

این گروه خاطرنشان می کند که 138 مرکز آزمایش در سایت خود دارد و گزارش می دهد که نرخ مطلوب از حدود 18 مورد مثبت در ماه اوت هر روز به 15 در سپتامبر و اکنون به طور متوسط ​​10 در روز در ماه اکتبر رسیده است.

این گروه همچنین می خواهد همه کارفرمایان جدید پس از 14 نوامبر واکسینه شوند.

فرماندار کتی هوچول ، که واکسن یا آزمایش را از روز کارگر تا 4 اکتبر به تعویق انداخت ، گفت که دفتر وی به MTA در رعایت دستورات کمک می کند.

وی گفت: “حفاظت از نیویورکی ها اولویت اصلی فرماندار هوچول است و ما آماده هرگونه حمایت لازم برای کمک به MTA برای ایمن نگه داشتن کارکنان و ارائه خدمات با کیفیت به دوچرخه سواران هستیم.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *