kermanyy

Friday, 22 October 2021

آن را پخش جریانی کنید یا از آن بگذرید؟

آن را پخش جریانی کنید یا از آن بگذرید؟


پسندیدن شب نو در سال 2020 ، مادران موضع واقعی سر و شانه در بین 2021 ها به بلوم هاوس خوش آمدید کلاس این مجموعه هر سال پنج سینمای ترسناک و به عنوان تور هولو در بلومهاوس ارائه می دهد در تاریکی، اغلب بستری را برای فیلمسازان و قصه گویان بدون تولید مناسب فراهم می کند. این امر به ویژه در مورد مادران، داستانی درباره یک زوج مکزیکی – آمریکایی که به شهر کوچکی در کالیفرنیا نقل مکان می کنند و نمی توانند یک راز محلی را مشخص کنند ، که به نظر می رسد نیروهای انسانی و ماوراء طبیعی را درگیر می کند. حالا حدس بزنید کدام دو بدتر هستند.

مادران: STREAM IT بدون رد شدن از آن؟

سوال: دیانا (آریانا گوئرا) در راه رفتن به دره طلایی یک کابوس دید. از آنجا که این یک فیلم ترسناک است ، می توانیم با خیال راحت آن را به عنوان یک مقدمه توصیف کنیم. او و همسرش بتو (Tenoch Huerta) لس آنجلس را ترک کردند تا به کار جدید خود بپردازند و کار کشاورزی را در یک شهر روستایی در کالیفرنیا انجام دهند که حتی مک دونالد نیز بسیار کوچک است. او یک مهاجر نسل اول از مکزیک است ، با پنج سال اقامت در ایالات متحده. او در نسل دوم است ، اما اسپانیایی صحبت نمی کند ، زیرا والدینش به دلیل انگلیسی صحبت نکردن کاهش یافته اند. او کار خود را به عنوان خبرنگار روزنامه از دست داد ، احتمالاً به دلیل باردار شدن. او نمی تواند مطمئن باشد ، اما به نظر می رسد Beto در این مورد کاملاً مطمئن است. حداقل کار او آنها را ادامه می دهد و ممکن است قبل از اینکه کودک به اینجا بیاید بتواند کتابی بنویسد. سال 1977 است.

آنها یک زوج جوان بامزه ، دوست داشتنی و باورپذیر هستند که خود را در صحنه معمول فیلم می بینند: راننده گرد و خاکی را با همه وسایلی که در یدک دارند در می آورند ، به داخل یدک می کشند. خانه ای قدیمی که تا به حال دیده نشده بود. این یک ضربه کوچک و گرد و خاک زیاد است. کمی رنگ ، چند پرده و شاید جن گیری بعداً ، و فقط خانه خواهد بود. ببینید ، روی هر دری صلیبی آویزان است ، همه چیز در شب سنگین می شود و در بیرون سوله جعبه ای از وسایل متعلق به سرنشین قبلی وجود دارد – و این نوعی مواد احساسی است که او معمولاً از خود دور نمی گذارد ، از جمله خاطرات روزانه ، عکس ها و جعبه موسیقی ، و کاری که هرکسی در فیلم با پیدا کردن جعبه موسیقی انجام می دهد ، باید آن را به پایان برساند و آهنگ زیبایی را با توجه به زمینه تیره تر بشنود ، و با رسیدن به آن ، این صدای وحشتناک را تولید می کند. و در وسط آهنگ صدای تند را متوقف می کند. دیری نمی گذرد که دیانا یک کیسه کوچک پارچه آویزان را از درختی در باغ آویزان می کند و داخل آن یک کره چشم خونی قرار دارد. Kinda نشان می دهد که جالب نیست ، اگرچه Beto آن را به عنوان یک شوخی می نویسد ، و به یاد داشته باشید ، فضا آزاد است ، یک مزیت از کار جدید او ، بنابراین باید سازش انجام شود. من معتقدم آنها فقط باید با کره چشم زندگی کنند!

همانطور که بتو کار می کند ، دیانا در کتاب خود به موضوع احتمالی می پردازد: دارایی های قبلی ساکن شامل چندین کلیپ خبری در مورد استفاده از سموم سمی در مزارع محلی است. چیز عجیب. سپس زن خرافاتی محلی ، آنیتا (الپیدیا کاریلو) با دادن گردن عجیبی به او “برای محافظت از او” متوقف می شود. فوق العاده کنجکاو! بتو و دایانا برای غذا خوردن برای همکاران و خانواده هایش می روند و زنان دیگر به انگلیسی بلد نیستند – “دختر بی رنگ بلوند” ، یکی از آنها به زبان اسپانیایی می چرخد. او به کلینیک زایمان محلی ختم می شود ، جایی که پزشک و پرستاران زیبا به نظر می رسند ، اما یکی از بیماران دیگر می ترسد و بتو اجازه ندارد یک شب در آنجا بماند ، زیرا این قوانین هستند. فوق العاده آموزنده! اوه ، و دیانا اکنون رسماً ارواح را در خانه می بیند و بثورات عجیبی روی بازوی او دیده می شود که آنیتا می گوید از نفرین ناشی می شود. بنابراین ، موجودی: سم ، ارواح ، نفرین ، چیزهای عجیب در کلینیک. آیا همه اینها بر چیزی منطقی می افزاید؟

فیلم MADRES AMAZON MOVIE
عکس: © آمازون / مجموعه اورت اورت

شما را یاد چه فیلم هایی می اندازد؟: خب ، به نظر می رسد که مارج گوندرسون قطعاً از دیانا الهام گرفته است که در دوران بارداری دچار یک گله بزرگ شود. نکته دیگر ، فیلم شبیه نسخه غیر سفید آن است چیزهایی که شنیده و دیده شده است، با تأکید فراوان برو بیرون پیروزی و گیلرمو دل تورو من را بخیر می کند یا من را می خورد قله ای کج-نوع شبح

عملکرد شایسته نظارت: گوئرا شخصیتی با اراده قوی و مصمم خود را با پیچیدگی شک و تردید در خود شکل می دهد-عملکرد قوی که به فیلم کمک می کند تا برخی از کلیشه ها را جایگزین کند.

خاطرات: “آیا شما فقط از نمادگرایی در من استفاده کردید؟” – دیانا با Beto سرگرم کننده بازی می کند زیرا فیلم از متر بر روی ما استفاده می کند

جنسیت و پوست: هیچ یک.

ما: مادران این 100 درصد عمل نیست ، اما بخاطر تمایل آن ستودنی است. شما می توانید برخی از طرح های او را بسیار جلوتر از زمان مشاهده کنید ، و تصمیم او برای بلند کردن موها متکی بر تصادفات به موقع است که ممکن است ما را برای یک دقیقه از تصویر دور کند. اما با بررسی جنبه های ظریف پویایی اجتماعی جدید بتو و دیانا ، از احساسات رنج گرفته تا تجربیات عجیب و غریب با پزشکان قفقازی – تجربیاتی که با موفقیت همدردی و نگرانی ما را برای رفاه آنها تقویت می کند ، به طرز تحسین آمیزی به تجربه مهاجران می پردازد. تصاویر مذهبی شوم و ظاهر مخدوش فیلم ، تصاویری خلط آور هستند (هیچ کس هرگز کره چشم را توضیح نمی دهد ، اما فیلم علاقه ای به پریدن با مردگان به اندازه ایجاد احساس ناراحتی در اطراف کسانی که چنین هستند ، ندارد. وحشتناک زنده

ظاهرها برای یک مجموعه آب و هوایی وحشتناک است که عنوان نویسنده را در موضوعات زودرس مدرن قرار می دهد: چگونه نژادپرستی سیستماتیک افراد رنگی را به محل اعتماد می رساند ، از طریق تجربیات مادرشوهر برای مبارزه فوری و ایمنی فرزند آینده شما این فیلم بی سروصدا کلیشه های فرهنگی را هدف قرار می دهد و با اختصاص دادن وقت برای تبدیل شخصیت های خود به افراد پیچیده در شرایط پیچیده – مطالبی که از فیلم ترسناک معمول دور است. رایان ساراگوسا با دستی مصمم و گاه هنری رهبری می کند. نگاهی به آن عکس زیبا بیندازید که در آن بتو آکاردئونی را با قسمت بالای آن که لنز دوربین را می پوشاند باز می کند ، یا صحنه هایی که با اعصاب ما بازی می کند و باعث می شود هویج دیانا به سرعت بریده یا روی صندلی غذاخوری اش برگردد. این فیلم می تواند از چند لحظه الهام بخش و عصبی بیشتر استفاده کند ، اما به عنوان فعلی ، این یک داستان ترسناک با اهمیت است ، چیزی که اغلب به اندازه کافی مطرح نمی شود.

از نظر حرفه: آن را جریان دهید مادران این احتمالاً سریعترین چیز برای تماشای این فصل فیلم ترسناک است.

جان سربا نویسنده و منتقد مستقل مستقر در گرند رپیدز ، میشیگان است. کارهای بیشتر او را در johnserbaatlarge.com بخوانید یا او را در توییتر دنبال کنید: johnserbaبه

جریان مادران در Amazon PrimeShare your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *