kermanyy

Sunday, 24 October 2021

آن را پخش جریانی کنید یا از آن بگذرید؟

آن را پخش جریانی کنید یا از آن بگذرید؟


برگهای افرا تورنتو ، که در مرکز آخرین نسخه از مجموعه مستندهای ورزشی در آمازون قرار خواهد گرفت. همه یا هیچ، به عنوان یکی از بدترین حق رای دادن در لیگ ملی هاکی. آنها همچنین – همانطور که به نظر می رسد در فصل غیر فصل 21-2020 – احتمالاً بی صدا ترین طرفدار لیگ است. از طریق پنج رویداد ، که همه آنها برای پخش همزمان در دسترس هستند ، ما مسیر آنها را در فصل دیگری از وعده و در نهایت درد دنبال می کنیم.

عکس افتتاحیه: مونتاژ عکس های درون بازی و رختکن این فصل که مقدمه ای صمیمانه از بازیگر ویل آرنت ، طرفدار مادام العمر تورنتو مپل لیفز ، که گوینده سریال است ، ارائه کرد. آرنت اشاره می کند که چگونه این یک سال طول می کشد ، تا اینکه – دوباره – این اتفاق نیفتاد.

سوال: اگر طرفدار هاکی نیستید ، احتمالاً به طور کامل نمی فهمید که طرفدار بودن در تورنتو Maple Leafs به چه معناست. به عنوان یکی از حق امتیازهای اصلی لیگ ملی هاکی “اصلی شش” ، Leafs نایب قهرمان مسابقات مونترال کانادنز هستند ، زیرا سیزده بار جام استنلی را بالای سر بردند. آنها در یکی از بزرگترین بازارهای این ورزش بازی می کنند و یکی از بزرگترین و پرشورترین طرفداران را دارند.

ریاضی به نظر می رسد ، درست است؟ خوب ، نکته اینجاست: آنها از فصل 1966-67 (که طولانی ترین عطش لیگ است) یک تورنمنت را برنده نشده و به فینال جام استنلی نرسیده اند ، و حتی از سال 2004 در یک سری پلی آف برنده نشده اند. 2020- فصل 21 ‘به تیمی سرشار از خواسته های مشروع برای پایان دادن به این ردیف های ناخودآگاه پیشنهاد می دهد و این همان جاست همه یا هیچ ساخت با آنها این مستند در طول فصل فیلمبرداری شد و اکنون به طور کامل منتشر می شود.

شامل برگهای ماپل یا تورنتو
عکس: آمازون

شما را به یاد چه نمایشگرهایی می اندازد؟ و همچنین شباهت های آشکار با فصل های گذشته از همه یا هیچ، واضح ترین موازی با من بود ساندرلند ‘Til I Die، که طرفداران پرشور ، زنده و نفس کشیده ای را با تیم خود در یک فصل کابوس رنج می برد.

ما: مال آمازون همه یا هیچ بیش از دوازده فصل از سال 2016 اجرا شده است ، از ورزش به ورزش می پردازد ، و بینش های داخلی را در مورد تیم های NFL ، فوتبال کالج ، فوتبال اتحادیه ، راگبی و موارد دیگر ارائه می دهد. این فصل اخیر ، این سری اولین توقف خود را در لیگ ملی هاکی انجام می دهد و در فصلی است که هیچ فصل دیگری ندارد. در فصل 21-2020 ، NHL – مانند لیگ های ورزشی در سراسر جهان – با مشکلات خاصی در طول یک بیماری همه گیر مواجه شد. این امر به ویژه در لیگ هایی که از مرز ملی عبور می کنند و برای مدتی بسته است ، دشوار است. به دلیل محدودیت های قرنطینه ، NHL برای فصل مجدداً طراحی شد و هفت حق لیگ کانادا را در “بخش شمالی” تازه تأسیس حفظ کرد.

برای تیم های سراسر لیگ ، چالش هایی در فصل وجود داشت. برای Maple Leafs Toronto ، فرصتی برای ثبت لحظه و سرانجام میمون تاریخی خارج از خط الراس انجام شد. پس از تمدید ده ساله خیانت ، آنها چهار فصل پیاپی به مرحله پلی آف راه یافتند و رهبری کهنه سربازان را نیز از جمله مرکز جان تاوارس در سال 2018 و تالار مشاهیر اضافه کردند. جو تورنتون ، مشهور آینده. آنها استعداد و تجربه رقابت در جام استنلی را دارند. تنها س isال این است که آیا آنها می توانند از مزایای آن استفاده کرده و سنگینی چندین دهه ناامیدی را پشت سر بگذارند؟

بینندگان آشنا با فصل های گذشته از همه یا هیچ، یا شاید با مستندات قدیمی NFL HBO تپه های سخت، می توانید ساختار آشنایی از مراحل را در اینجا پیدا کنید. ما فقط به بازی ها نمی پردازیم ، ما از داخل رختکن ، در دفتر جلویی و با بازیکنان در زمان خود چشم اندازی داریم. در طول فصل همه گیر ، این بسیار جالب تر است. حقایق مدیریت فهرست در برابر پروتکل های COVID یک چالش بی سابقه برای رهبران تیم است. آنها باید آمادگی خود را برای تعویض بازیکنان در اسرع وقت اعلام کنند و بازیکنان جدیدی را از “تیم تاکسی” جمع آوری شده دعوت کنند ، نوعی تیم منتظر که در چندین ورزش در طول بحران سلامت عمومی ایجاد شده است.

من معتقدم که این می تواند یک هشدار خرابکار باشد ، اما آنچه اتفاق می افتد تجربه عمومی است: برگها در فصل عادی سفر می کنند و به راحتی برنده لیگ دسته شمالی می شوند و مرحله اول مرحله پلی آف را با رقیب اصلی مونترال برپا می کنند. تورنتو در این سری 3-1 پیش افتاد و سپس … به دلیل مصدومیت بازیکنان اصلی Leafs ، ​​کانادایی ها برگشتند و در هفت بازی برنده شدند و دل شکستگی دیگری را به جمع طرفداران تورنتو اضافه کردند. تجربه این مجموعه کمتر قانع کننده است. در عوض ، جالب است که ببینیم ، همانطور که اتفاق می افتد ، یک حس غم انگیز کنایه دراماتیک بر همه چیز آویزان شده است.

جنسیت و پوست: هیچ یک.

جدا شدن گلوله: در مسابقه ای که در ماه فوریه در برابر سناتورهای اتاوا برگزار شد ، برگه ها با برتری 5-1 زودهنگام پیش رفتند ، فقط برای دیدن ناامیدی ها و بازی شلخته که به سناتورها اجازه می دهد تا با 6-5 زمان عقب جمع شوند. این یک نشانه واضح است که ، با وجود تمام امیدها و بهترین نیت هایی که فصل را آغاز کرد ، هنوز نقص های بالقوه مهلکی در خط وجود دارد.

ستاره خفته: این فقط یک خواب نیست ، فی نفسه – یک صدا است لگو بتمن، برای بلند فریاد زدن – اما استفاده از آرنت به عنوان گوینده یک زاویه حیاتی انسانی را برای مبارزه فصل برگها ایجاد می کند. هیچ کس نمی داند که بهتر از یک هوادار بودن چگونه است و هیچ کس بهتر نمی تواند سرخوردگی و درد فصل ناامید کننده دیگری را بیان کند.

پل خط آزمایشی: y: “من به عنوان یک طرفدار سرسخت Leafs بزرگ شدم. برای من ، مرگ سخت با اعداد و ارقام شروع می شود ، “آرنت در اوایل یادآور می شود ، قبل از متوقف کردن تعداد سرد دلشکستگی. “این همان چیزی است که ما همیشه می خواهیم به آن بازگردیم. آیا ما با تمرینات جام استنلی بازی می کنیم؟ “

از نظر حرفه: آن را جریان دهید این که آیا شما یک طرفدار سخت بازی هاکی هستید که قبل از شروع فصل جدید به دنبال محتوای جدید هستید ، یا یک تازه کار به دنبال مکانی عالی برای شروع ورزش هستید ، همه یا هیچ: تورنتو Maple Leafs یک ساعت قوی و شاد

اگر طرفدار Leafs نیستید. سپس شاید فقط شما را گمراه کند. (اما قبول کنید ، شما همچنان تماشا خواهید کرد.)

اسکات هینز یک معمار ، وبلاگ نویس و کاربر اینترنتی است که در لوئیزویل ، کنتاکی به همراه همسرش ، دو فرزند خردسال و یک سگ کوچک و بلند قد زندگی می کند.

نگاه کن همه یا هیچ: تورنتو Maple Leafs در Amazon Prime

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *