kermanyy

Monday, 25 October 2021

آووکادو با هر نام دیگری

آووکادو با هر نام دیگری


خوش آمدی! در این ماه ما می خواهیم بر آنچه شما برای اولویت بندی سلامت خود نیاز دارید تمرکز کنیم. گاهی اوقات این شامل غذاهای سالم است که در عین مفید بودن بدن شما را تقویت می کند. شما همچنین سزاوار چیزی هستید که بسیار خوشمزه و پر از آنچه شما نیاز دارید باشد. اجازه دهید avo-dol بگیریم!

آووکادو متوجه نشدیم

روی یک تکه نان تست ، مخلوط با سبزیجات دیگر یا به تنهایی از آن لذت ببرید ، برای خوردن آووکادو به هیچ بهانه دیگری نیاز نداریم. آنها یکی از فوق العاده ترین غذاهای طبیعی هستند که سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی هستند – بدون ذکر طعم.

آووکادو همچنین دارای پایه پتاسیم است – یک الکترولیت کلیدی در تنظیم مایعات در بدن و سلول ها. همچنین یک رسانای الکتریکی عالی است که به بدن شما در ارسال سیگنال به طور موثر کمک می کند. واقعیت سرگرم کننده: آنها حاوی پتاسیم بیشتری نسبت به موز هستند!

ذهن منفجر شده است

اما نه همه!

یک آووکادو حاوی حدود 20 درصد از مقدار فولات روزانه شما است. برای رشد و عملکرد سلول ها مورد نیاز است.

برچسب آووکادو

بطور خلاصه؟ آووکادو فوق العاده است!

وبلاگ معاون رئیس

شما دنیای ما هستید

اگر شما هم مانند ما هستید ، روز ملی #گوآکامول را به سبک خود جشن گرفتید. اگر شما نیز مانند ما هستید ، تقریبا هیچ ماده ای وجود ندارد که بهترین گوآک را تهیه کنید. برخی از گزینه های سالم تر عبارتند از:

  • نوعی فلفل سبز مکزیکی
  • چیلیس اوآین
  • لوبیا سیاه
  • ذرت
  • کلم پیچ

برای یک ضربه دودی اضافی ، می توانید نصف آووکادو یا گوجه فرنگی خود را قبل از افزودن به کاسه آسیاب کنید! گزینه های گواکامول بی پایان است.

چه چیزی DO guac را خاص می کند؟ نحوه تهیه آووکادو را در شبکه های اجتماعی به ما اطلاع دهید. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا آن را به لیست خود اضافه کنیم.

آووکا-برو بیرون و آن را خرد کن

هیچ زمان اشتباهی از سال برای ورود به خواص آووکادویی وجود ندارد. همچنین همیشه زمان مناسبی برای ارزیابی مجدد رژیم غذایی و ورزش است تا مطمئن شوید در مسیر درست موفقیت قرار گرفته اید. ما همیشه اینجا هستیم تا به شما در اولویت بندی سلامت خود کمک کنیم ، بنابراین در تماس با ما دریغ نکنید.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *