kermanyy

Monday, 25 October 2021

آیا آموزش شخصی برای من وجود دارد؟


آیا با هیچکدام از این جملات همذات پنداری می کنید؟

  • من تازه وارد باشگاه هستم و نمی دانم از کجا شروع کنم.
  • من به راهنمایی نیاز دارم تا محل کارم بیشترین استفاده را از زمان من در ورزشگاه ببرد.
  • من به فلات رسیده ام و از کارهای روزمره ام خسته شده ام.

آیا هیچکدام از اینها شبیه شما هستند؟ آموزش شخصی ممکن است راه حل شما باشد. شاید هرگز به آن فکر نکرده باشید ، اما قطارهای شخصی در سالن های ورزشی Corpus Christi ما برای همه سطوح تناسب اندام در دسترس هستند. هم مبتدیان و هم ورزشکاران نخبه می توانند از یک شروع تازه با راهنمای ثابت شده مربی بهره مند شوند.

آیا آماده تقویت بازی تناسب اندام خود هستید؟ در اینجا مواردی است که می توانید از آموزش شخصی انتظار داشته باشید.

دانش

مربیان شخصی متخصصان تناسب اندام هستند که آماده به اشتراک گذاشتن تجربه خود هستند. هدف آنها این است که مطمئن شوند به اهداف تناسب اندام خود می رسند – چه راه حل کاهش وزن ، سلامتی بهتر و چه عضلات بیشتر.

هنگامی که برای اولین بار با یک مربی شخصی ملاقات می کنید ، او وقت می گذارد تا بشنود و بفهمد که می خواهید در ورزشگاه به چه چیزی برسید ، سطح آمادگی جسمانی فعلی خود را ارزیابی کنید و یاد بگیرید که از چه فعالیتهای تناسب اندام بیشتر لذت می برید.

عمل

مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا یک برنامه عملیاتی برای موفقیت تهیه کنید. بر اساس سطح آمادگی جسمانی و اهداف خود ، با هم یک روال معمول برای استفاده م effectiveثر و کارآمد از زمان ورزش خود ارائه می دهید.

آیا باید از ابتدا شروع کنید – یا بدنبال راهی جدید برای شروع متابولیسم هستید؟ قطارهای شخصی می توانند ایده های جدیدی را برای شروع یا شکستن این بستر ارائه دهند. صحنه های جدید همیشه کمک می کند!

انگیزه

احساس دلسردی می کنید؟ مربی شخصی شما قهرمان تناسب اندام شماست که به شما کمک می کند با حمایت و تشویق چشم خود را بر روی جایزه نگه دارید.

مسئوليت

وقتی احساس می کنید سیلی می زنید یا گوشه ها را برش می زنید ، مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا در هدف بمانید!

نتایج

اهداف تناسب اندام و ترجیحات ورزشی شما هرچه باشد ، می توانید از تمرینات شخصی نتیجه بگیرید.

برای بهبود سلامتی و تندرستی تعهد لازم است ، ما این را دریافت می کنیم. گاهی سخت است اما مربیان شخصی فیتنس فیتنس طرفداران تناسب اندام شما هستند ، آماده آموزش ، گردهمایی و انگیزه شما برای موفقیت هستند.

اولین قدم را بردار نزدیکترین مکان Freedom Fitness خود را بیابید و در مورد آموزش های شخصی در Corpus Christi اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *