kermanyy

Sunday, 24 October 2021

آیا اهداف تناسب اندام شما در دسترس است؟


ما اینجا هستیم ، نیمی از سال گذشته اهداف تناسب اندام را که در روز سال نو تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ اوضاع چطوره؟

سالن های ورزشی Corpus Christi ما سنت سالانه وعده بهبود خود را درک می کنند ، اما ما همچنین درک می کنیم که علاقه معمولا در چند هفته اول از بین می رود. سخت است که انگیزه خود را حفظ کنید ، به ویژه هنگامی که اهداف غیر عملی هستند.

تعیین اهداف معقول

اینجا توافقنامه است. اهداف بلند مدت قوی نیستند اما اگر بتوانید به آنها برسید عالی هستند. در حالی که ممکن است هدفی را در ذهن داشته باشید ، اما وزن خاصی را که می خواهید به آن برسید ، برای مثال ، توصیه می کنیم با گازهای کوچک مقابله کنید.

به آرامی شروع کنید و آن را واقعی نگه دارید. صادق باشید. واقعاً به چه چیزی می توانید برسید؟ با اهداف کوچک و دست یافتنی شروع کنید. موفقیت کمتر به شما در ایجاد اعتماد به نفس در رسیدن به آن هدف نهایی کمک می کند.

حرکت کنید!

تعیین اهداف خوب است ، اما در این صورت باید کاری انجام دهید! فقط صحبت نکنید – در ورزشگاه صحبت کنید و شروع به حرکت کنید! فعالیت تناسب اندام مورد علاقه خود را پیدا کنید و به آن پایبند باشید.

آیا انگیزه شما از انرژی دیگران است؟ کلاسهای آمادگی جسمانی گروهی شما را با حرکات پیشرو احاطه کرده است – و می تواند سرگرم کننده باشد! آیا ترجیح می دهید تنها کار کنید؟ تجهیزات تک ایستگاهی ، اعم از کاردیو یا قدرتی ، به شما این امکان را می دهد که به تنهایی ورزش کنید. ما به شما کمک می کنیم قالب کاری را پیدا کنید که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید!

به خودتان پاداش دهید

با گذشت روزها و هفته ها – و رسیدن به باشگاه برای شما سخت تر و سخت تر می شود – هیجان اولیه خود را به خاطر بسپارید و مراقبت از خود را متعهد شوید.

و هنگامی که ظاهر می شوید ، کار را انجام می دهید و به اهدافی که تعیین کرده اید می رسید ، به خودتان پاداش دهید.

شما سزاوار تبریک های بزرگ و نوازش پشت هستید – فقط خود را با رقص های پرکالری که کار سخت شما را خراب می کند پاداش ندهید!

همکاران در زمینه تناسب اندام

ما به سلامت و رفاه جامعه خود اعتقاد زیادی داریم و سالن های بدنسازی ما در Corpus Christi دوست دارند در تناسب اندام شریک باشند.

ما تور را با شما پیاده رفتیم. ما به شما در شناسایی این اهداف و ایجاد برنامه ای با ورزش و تغذیه مناسب برای دستیابی به آنها کمک می کنیم.

ما هم به شما ایمان داریم!

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *