kermanyy

Sunday, 24 October 2021

آیا می خواهید این هفته از دبی خارج شوید؟ امارات می گوید – حداقل 4 ساعت زودتر وارد فرودگاه شوید – نیوز

آیا می خواهید این هفته از دبی خارج شوید؟  امارات می گوید – حداقل 4 ساعت زودتر وارد فرودگاه شوید – نیوزشرکت هواپیمایی دبی ، امارات ، انتظار دارد تعداد زیادی مسافر از شهر خارج شوند و به مسافران توصیه می کند زودتر به فرودگاه برسند تا بتوانند کارهای اداری را بدون مشکل انجام دهند.

“با توجه به کنترل الزامات سفر و روش های امنیتی Covid-19 ، انتظار می رود زمان انتظار طولانی تری در میزهای ورود وجود داشته باشد. از مشتریان خواسته می شود که سفر خود را در دبی آغاز کنند به زودی به فرودگاه برسند. “

روز سه شنبه ، اتحاد ایرویز و فرودگاه بین المللی ابوظبی نیز اعلام کردند که انتظار می رود حجم زیادی از تردد مسافران این هفته در تعطیلات میان مدت مدرسه باشد.

هواپیمایی امارات اعلام کرد که باجه های ورود 24 ساعت قبل از پرواز دبی باز می شود و مسافران می توانند پروازهای خود را چک کرده و 24 ساعت قبل از عزیمت چمدان بگذارند.

همچنین بخوانید:

>> “بازیابی سفر هند و امارات متحده عربی سه برابر سریعتر از حد انتظار است”

برای مسافرانی که به ایالات متحده سفر می کنند ، باجه های ورود 12 ساعت قبل از پرواز باز می شوند.

به مسافران توصیه شده است که به طور مرتب به روز رسانی وب سایت امارات متحده عربی را برای تجربه یک سفر بدون دردسر بررسی کنند.

فشار مدرسه را قطع کنید

در بیانیه دیگری که امروز منتشر شد ، امارات اعلام کرد که انتظار می رود بیش از 190،000 مسافر که آخر هفته قبل از تعطیلات میان ترم مدرسه از طریق ترمینال شماره 3 بین المللی دبی حرکت می کنند ، حرکت کنند.

شلوغ ترین روز برای شرکت هواپیمایی 15 اکتبر (جمعه) خواهد بود ، عمدتا به این دلیل که بسیاری از مشتریان صبح ها پروازها را ترک می کنند ، اگرچه انتظار می رود تردد زیاد مسافران از امروز آغاز شود که تا 28 اکتبر ادامه خواهد داشت.

علاوه بر این ، در همین مدت بیش از 430،000 مسافر با پروازهای امارات وارد می شوند ، زیرا بسیاری از آنها برای تعطیلات به دبی و اکسپو 2020 می روند.

به مهمانان یادآوری می شود که آخرین شرایط سفر و قوانین ورود را در مقصد رزرو شده بررسی کنند تا از بررسی سریع اسناد هنگام ورود به هتل اطمینان حاصل کنند و حداقل چهار ساعت قبل از حرکت به فرودگاه برسند. می خواهد از تاخیر جلوگیری کند.

امارات همچنین مشتریان را تشویق می کند تا در سفر خود زمان بیشتری را برای جلوگیری از ازدحام در هنگام حرکت به ترمینال 3 اختصاص دهند.

مسافرانی که در فرودگاه حضور می یابند ، باید حداکثر 3 ساعت قبل از عزیمت ، صرف نظر از کلاس سفر ، حضور داشته باشند.

مهمانانی که کمتر از 60 دقیقه قبل از پرواز برنامه ریزی شده پرواز می رسند ، برای سفر پذیرفته نمی شوند.

آنها همچنین می توانند 48 ساعت تا 90 دقیقه قبل از پرواز پرواز را به صورت آنلاین چک کنند. به کسانی که پذیرش آنلاین را انتخاب می کنند ، یادآوری می شود که از میزهای ورود امارات در فرودگاه دیدن کنند تا کارت سوار شدن خود را برداشته و مدارک لازم سفر را برای هر کشور مقصد بررسی کنند.

همچنین به مهمانان توصیه می شود از کیوسک های مناسب برای ورود خودکار و چمدان استفاده کرده ، صف ها را رد کرده و زمان انتظار را در پیشخوان برای تجربه راحت تر فرودگاهی کاهش دهند.

مشتریان همچنین می توانند از مسیر بیومتریک امارات برای سفری بدون تماس از میزهای مخصوص ورود در ترمینال 3 به دروازه های سوار شدن ، با بررسی اسناد کمتر و صف های کمتر استفاده کنند. روش های مهاجرت نیز با بیومتریک و تشخیص چهره در درهای هوشمند و تونل ساده شده است.

[email protected]
Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *