kermanyy

Friday, 22 October 2021

آیا هارد سلتیزرها واقعاً به همان اندازه سالم به نظر می رسند؟

آیا هارد سلتیزرها واقعاً به همان اندازه سالم به نظر می رسند؟


آیا پناهگاه های سخت برای شما مضر هستند یا تا حدی سالم هستند؟ ما از دو متخصص تغذیه ثبت شده برای ثبت نام آنها درخواست کردیم.

به سراغ شراب ، آبجو و مشروبات الکلی بروید: مصرف کنندگان دائماً از الکل جدید و تازه ای که برای راه اندازی روابط عمومی عالی استفاده می کند ، خودداری می کنند.

بر اساس گزارش صنعت توسط Grand View Research ، انتظار می رود نرخ رشد سالانه بازار سخت فروشی ها افزایش یابد. 16.2 درصد تا سال 2027. به امید بهره مندی از این روند ، صنعت نوشیدنی تیتان و مارک های نوظهور چنگ سفید دارند و واقعاً در تلاش هستند تا پول خود را ارائه دهند.

یکی از بزرگترین نقاط فروش این نوشیدنی های خنک ، مشخصات تغذیه ای باریک آنها است. اما آیا آنها همانطور که بازاریان ادعا می کنند سالم هستند یا فروشندگان سخت برای شما مضر هستند؟

در زیر ، دو متخصص تغذیه هر آنچه را که باید در مورد محتوای تغذیه (یا عدم وجود آن) در پناهگاه سخت بدانید ، به اشتراک می گذارند.

Hard Seltzer چیست؟

Hard Seltzer که با نام های Alcoholic Seltzer و Spiked Seltzer نیز شناخته می شود ، حاوی آب گازدار ، الکل و طعم میوه است.

محتوای الکل از موارد زیر گرفته شده است:

  • شکر نیشکر تخمیر شده
  • جو مالت یا دانه های تخمیر شده بدون گلوتن

خواص تغذیه ای

Hard Seltzer اغلب به شکل الکل سالم تبلیغ می شود. امی شاپیرو MS ، RD ، CDN ، بنیانگذار و مدیر Real Nutrition در نیویورک گفت: “برخی از مارک های سخت Seltzer حتی شامل افرادی می شود که محصول خود را در لباس تمرین می نوشند.”

او خاطرنشان می کند که اکثر سلتزرهای تیز فاقد گلوتن هستند (به استثنای کسانی که جو مالت دارند). به همین دلیل ، آنها گلوتن برای افرادی با عدم تحمل یا حساسیت جذاب است.

لورن اسلایتون ، MS ، RD ، بنیانگذار FoodTrainers در نیویورک می افزاید: “من مصرف کنندگان را درک می کنم که پناهگاه سخت می خواهند زیرا شکر و کربوهیدرات کمتری می فروشد.”

با این حال ، این ویژگی ها لزوماً این نوشیدنی ها را برای یک شیوه زندگی سالم مناسب نمی کند. پس از همه ، هنوز الکل است.

محتوای الکل Hard Seltzer

انرژی الکل با حجم (ABV) الکل اندازه گیری می شود. اسلیتون می گوید: “بیشتر آبجوها حدود پنج درصد ABV ، 12 درصد شراب و 40 درصد شراب هستند.”

او می گوید ، با توجه به فروش سخت ، ABV با مارک تجاری متفاوت است و عادی سازی محتوای الکل آنها را سخت تر می کند. برخی از آنها چهار درصد کمتر ، برخی جدیدتر ممکن است 12 درصد یا بیشتر باشند. “

قدرت نوشیدنی های الکلی و میزان مصرف طبیعی آن بر میزان سالم بودن مصرف شما تأثیر می گذارد.

دوستانی که یک سلتیک مشروب الکلی را روی کبابی به اشتراک گذاشتند

آیا Hard Seltzer سالم تر از انواع دیگر الکل است؟

آیا علاقمند هستید که چگونه می توان پنجه ها و سایر کنسروهای خود را در برابر انواع دیگر الکل ذخیره کرد؟

به عنوان یادآوری ، در اینجا یک نشانه سریع از اندازه هر سرویس استاندارد است:

  • Hard Seltzer = 12 ces ns (یک قوطی)
  • شراب = پنج اونس
  • آبجو = 12 ces ns (یک قوطی)
  • Souls = 1.5 ces ns (یک شات)

هارد سلتزر در مقابل شراب

شاپیرو می گوید که شراب های سخت قند کمتری نسبت به بسیاری از شراب ها دارند. او همچنین تأکید کرد که میزان ABV آنها پایین است ، “معمولاً چهار تا شش درصد” ، بدون احتساب دمای بالا.

اسلیتون به هشداری در جبهه قند اشاره کرد که مشروب خواران می توانند از آن قدردانی کنند.

او می گوید: “میخک سفید کمتر از دو گرم قند دارد و در واقع کمی کمتر است.” اما آنچه اکثر مردم متوجه آن نیستند این است که شراب خشک – برای مثال پینو گریزیو – به همان میزان است. “

هارد سلتزر در مقابل آبجو

اسلاتون در همان یادداشت درباره محتوای قند ، این واقعیت را خواستار می شود که آبجو معمولاً حاوی قند نیست. (مگر اینکه آبجوهای ترش و انواع دیگر میوه ها را با شکر اضافه شده به دلخواه انتخاب کنید.)

او می افزاید: “آبجو دارای کربوهیدرات بالایی به میزان 13 گرم در قوطی است.” بنابراین اگر سعی می کنید میزان مصرف کربوهیدرات خود را رعایت کنید (یا از رژیم غذایی کم کربوهیدرات مانند کتو پیروی می کنید) ، Hard Seltzer ممکن است بهترین انتخاب باشد.

هارد سلتزر در مقابل ارواح

اسلاتون ، مانند اکثر آبجوها ، در اکثر روحها صفر گرم قند دارد – مگر اینکه آنها شکر را برای ایجاد عطر اضافه کنند. علاوه بر این ، هنگام نوشیدن الکل ، ممکن است با میکسر قند داشته باشید.

وقتی صحبت از کربوهیدرات ها می شود؟ او گفت: “مطمئناً یک میخک سفید دارای کربوهیدرات کمتری به میزان دو گرم در قوطی است ، اما یک تکیلا حاوی صفر گرم کربوهیدرات است.” “ناگهان فروشندگان سخت ظاهری خاص ندارند!”

آیا هاردسلتزر آبرسان است؟

از آنجا که آب گازدار غیر الکلی به میزان روزانه هیدراتاسیون شما کمک می کند ، آیا چنین اتفاقی برای همتای بوگی آن نیز می افتد؟

متأسفانه شاپیرو با عدد تقریبی به این سال پاسخ می دهد. او گفت: “الکل به هر حال برای شما مفید نیست ، زیرا برای بدن سم محسوب می شود.” “این باعث کم آبی شما می شود.”

به همین دلیل ، او توصیه می کند که بعد از هر وعده الکل یک لیوان آب بنوشید و همچنین “اگر در آن روز چند نوشیدنی می خورید یک لیوان بزرگ قبل از خواب”.

شخصی که علف را در یک پناهگاه سخت شیشه ای با میوه های اضافی برای اهداف بهداشتی نگهداری می کند

نحوه انتخاب یک سلول سخت سخت

متخصصان تغذیه توصیه می کنند هر دو برچسب را به طور کامل بررسی کرده و بهترین فروشنده سخت را بیابید که فراتر از ادعاهای بازاریابی ، اهداف سلامتی شما را به خطر نمی اندازد.

در اینجا نکات مهم آنها آمده است:

  • مصرف کننده آگاه باشید. شاپیرو خاطرنشان کرد که بسیاری از مارک ها ترجیح می دهند با استفاده از اصطلاحات مختلف “تمیز عمل کنند” ، که می تواند استفاده از شیرین کننده های مصنوعی و سایر افزودنی های سالم را پنهان کند. یادگیری نحوه پیمایش برچسب ها به شما در جستجوی سلول سخت سخت کمک می کند و در سالن های دیگر نیز به شما قدرت می دهد.
  • به دنبال چیزهای خوب باشید. شاپیرو ادامه می دهد. من می گویم بهترین گزینه شما برای کلمات فراخوانی “ارگانیک” یا “بدون قند اضافه شده” است. “
  • مراقب قرار گرفتن در معرض BPA باشید. سرپناه های سخت اغلب در قوطی های آلومینیومی قرار دارند که اسلاتون می گوید ممکن است با BPA پوشانده شده باشد. او هشدار داد: “BPA ها اختلالات غدد درون ریز هستند و الکل می تواند بیشتر این مواد شیمیایی را شستشو دهد.” اگرچه فقط 10 goods از محصولات کنسرو شده حاوی این ماده شیمیایی هستند ، اما منبع اصلی قرار گرفتن در معرض BPA هستند. اگر نگران عوارض جانبی احتمالی هستید ، می توانید مستقیماً با مارک های سخت Seltzer تماس بگیرید تا در مورد بسته بندی آنها سوال کنید یا به جای آن به نوشیدنی های در بطری های شیشه ای بروید.

خط پایین

بنابراین آیا پاسخ واضحی به این س ifال وجود دارد که آیا فروشندگان سخت برای شما بد هستند؟ آیا آنها در رژیم غذایی سالم قرار می گیرند؟

اسلایتون در پایان گفت: “من در مورد فروشندگان سخت سختگیری نمی کنم.” “آنها در مقایسه با انواع دیگر الکل انتخاب خوبی هستند – اما با وجود بازاریابی آنها از غذاهای سالم دور هستند. و حتی اگر بتوانیم روحیه و موهای سخت را جدا کنیم ، بهترین انتخاب شما این است که بر تعداد نوشیدنی هایی که مصرف می کنید نظارت کنید.

این نکته برای سلامت کلی شما و همچنین اهداف خاص سلامتی شما مفید خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر مدیریت وزن نگران کننده است ، او پیشنهاد می کند مصرف الکل خود را محدود کنید (چهار نوشیدنی در هفته برای زنان و هفت نوشیدنی در هفته برای مردان).

شاپیرو می افزاید: “کالری ناشی از الکل هیچ گونه تغذیه ای را ارائه نمی دهد ، بنابراین خالی است.”

در یادداشت پایانی ، دو RD می گویند که اگر به طور معمول الکل نمی نوشید ، جذابیت سلامتی فروشندگان سخت نباید باعث شود شروع کنید.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *