آیت الله ناصری: ترویج حجاب توطئه دشمنان دین علیه نظام اسلامی است


به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه های نماز جمعه ۲۴ مرداد این هفته با اشاره به عظمت نهضت امام حسین (ع) اظهار داشت: جوانان ما مانند جوانان اهل بیت هستند. دفاع مقدس در راه امام حسین (ع) پایدار بماند.

وی با اشاره به نامگذاری دهه اول محرم به عنوان امر به معروف و نهی از منکر، ارزش و اهمیت این فریضه الهی را برشمرد و افزود: بهترین امت ها امر به معروف و نهی از منکر هستند و اسلام نمایانگر آن است. او تکذیب می کند.

امام جمعه یزد با اشاره به اینکه در قرآن کریم بر امر به معروف و نهی از منکر تاکید فراوانی شده است، گفت: از نظر قرآن کریم اگر امر به معروف و نهی از منکر نکنیم عذاب الهی همه ما را فرا می گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان یزد عادی سازی و ترویج فرهنگ بی حجابی، فحشا و بدحجابی را از اهداف دشمنان دانست و گفت: دشمنان می خواهند مانند زمان رضاشاه حجاب را از نو کشف کنند.

آیت الله ناصری یزدی در ادامه به حادثه بانوی محجبه یزدی در قطار تهران – یزد اشاره کرد و خاطرنشان کرد: همه باید مراقب باشند و قانون حجاب و عفاف را اجرا کنند.

وی ادامه داد: برخی از کشورهایی که مدعی آزادی و حقوق بشر هستند، قوانین خاص خود را برای پوشش آنها دارند، اما زمانی که ما در کشور خود بر اجرای قانون برای پوشش آنها تاکید می کنیم، اعتراض می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به خسارات سیل اخیر در یزد گفت: خوشبختانه همه کارکنان سر کار آمده اند و به صورت ۲۴ ساعته برای جبران خسارات کار می کنند اما پیشگیری لازمه آیندگان و ساماندهی راه هاست. که در آن سیل وارد شهر شده و از آن خارج می شود.

آیت الله ناصری در ادامه خطبه ها به گشایش مذاکرات هسته ای در روزهای اخیر اشاره کرد و گفت: با وجود موضع تیم مذاکره کننده ایرانی، طرف های مقابل در حال فضاسازی هستند در حالی که در این مذاکرات باید تغییر و اصلاح کنند. .

امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: اگرچه مردم در این شرایط اقتصادی روزهای سختی را سپری می کنند اما مردم باید صبور باشند و افرادی که کمتر کار می کنند به خود بیایند و برای مردم تلاش کنند.

انتهای پیام
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید