kermanyy

Saturday, 23 October 2021

آیدا 250،000 نفر از ساکنان نیوجرسی را مجبور کرد که آب را به مدت 6 هفته بجوشانند

آیدا 250،000 نفر از ساکنان نیوجرسی را مجبور کرد که آب را به مدت 6 هفته بجوشانند


ساکنان نیوجرسی در پترسون ، پاسایک و بخش هایی از کلیفتون پارک و وودلند پس از خراب شدن آب آشامیدنی بقایای طوفان ایدا ، در هفته ششم مشاوره آب جوش را آغاز می کنند.

مقامات می گویند آب طوفان مخزن باز را که آب تمیز را در حدود 250،000 نفر در پترسون و جوامع اطراف توزیع می کند ، آلوده کرده است.

روبی پنبه ، کمیسر آب Passaic Valley ، که انتظار نظافت هفته آینده را دارد ، گفت: “ما تقریباً در انتهای راه هستیم ، فقط کمی صبورتر هستیم زیرا تقریباً آنجا هستیم.”

نمونه های اضافی آب باید توسط وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست تأیید شود تا ساکنان بتوانند با خیال راحت دوباره از شیر لوله کشی کنند.

لندل جونز ، سخنگوی کمیسیون آب دره پاسایک ، گفت که خدمه بدون وقفه کار می کنند و 3000 دستگاه از بیش از 4000 آب شیر را برای تمیز کردن سیستم گردش خون شستشو داده اند.

او گفت: “مخازن میلیون ها و میلیون ها بار در آنجا وجود دارد ، بنابراین ما مجبور شدیم آب آلوده را حذف کرده و آب تمیز را جایگزین آن کنیم.” “و مرحله در مورد پایان شستشوی شیرهای آب است.

هنوز مشخص نیست که چه آلاینده هایی در آب وجود دارد اما جونز گفت که آب مخزن پر از آب است و ممکن است مدفوع حیوانات یا سایر مواد شیمیایی از مناطق اطراف وجود داشته باشد.

کمیسیون آب دره پاسایک دارای سه مخزن باز است اما تنها یکی از آنها آلوده شده است. مقامات گفتند که دو مخزن دیگر در سطح مرتفع تری قرار دارند و در ماه های تابستان که آب بیشتری مصرف می شود به عنوان پشتیبان مورد استفاده قرار می گیرند. او گفت که سیستم نمی تواند فقط به آب مخزن دیگر منتقل شود زیرا قسمت هایی از سیستم آلوده شده است.

او می گوید: “ما فقط می خواستیم مطمئن شویم که آب مشتری ما سالم است بنابراین بهترین کار این است که به مشاور آب جوش برویم.” این فرمان در 2 سپتامبر صادر شد.

پنبه گفت که می خواهد مطمئن شود که گروه برای طوفان های آینده آماده است و این شامل پوشش مخازن است. در سال 2009 ، مقامات ایالتی به کمیسیون آب دره پاسایک دستور دادند مخازن خود را مطابق با قوانین فدرال بپوشانند. با این حال ، مخازن کشف نشده باقی مانده اند.

جونز گفت که انتظار دارد کمیسیون آب دره پاسایک بازپرداختی را از آژانس فدرال مدیریت اضطراری برای حداقل بخشی از هزینه های نظافت و آب بطری رایگان که در مکان های تعیین شده ارائه کرده اند ، دریافت کند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *