ائمه جماعات قرارگاه پیشرفت و توسعه از توان مردم استفاده می کنند


به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت الاسلام حسن مرادی معاون فرهنگی مرکز توسعه خراسان جنوبی عصر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اظهار داشت: ائمه جماعات در روستاها فرماندهان خط مقدم استفاده از ویژه هستند. مسیر.

وی با بیان اینکه ائمه جماعات روستا در عمل ثابت کرده اند که توانمند، پیشرو و امام جماعت هستند، گفت: ائمه جماعات عرصه پیشرفت و آبادانی تنها برای کاسا دو موندو در روستاها حضور ندارند و در تمامی عرصه های خدمت رسانی فعالیت می کنند. و مشکلات مردم

معاون فرهنگی مرکز پیشرفت و توسعه خراسان جنوبی با بیان اینکه ائمه جماعات روستاها در حوزه های بهداشتی، اشتغال، عمران، فرهنگی و… فعال هستند، اظهار داشت: این روستاها در حوزه سلامت، اشتغال، عمران و آبادانی، فرهنگی و غیره فعال هستند. فعال هستند.

مردانی با بیان اینکه ائمه جماعات اردوگاه ۲۴ ساعته کار می کنند، افزودند: قرارگاه پیشرفت و توسعه سپاه به روستاهایی که از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون کمتر مورد توجه بوده و یا به روستاهای مرزی و فاقد هویت اقتصادی و فرهنگی محروم سفر می کند. .

وی با بیان اینکه اساس قرارگاه پیشرفت و توسعه نرم افزار امامت است، خاطرنشان کرد: این به این معناست که ما روستا را از درون به حرکت در می آوریم و از بیرون حمایت می شویم و منجر به اصل پیشرفت و توسعه از درون می شود.

معاون فرهنگی توسعه و توسعه حوزه خراسان جنوبی با اشاره به اینکه نرم افزار امامت حوزه همه جنبه های دنیوی را برای دستیابی به آینده در کنار خود می بیند، خاطرنشان کرد: مردم قدرت و توانایی ائمه اطهار را درک می کنند و نیازی به نهاد بیرونی نیست. بیایند و آنها را راه اندازی کنند.” مردم مشکلات را از درون حل می کنند.

انتهای پیام/۶۹۰۷۱/ب
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید