kermanyy

Sunday, 24 October 2021

ابوظبی قوانین کووید را برای شرکت در رویدادها و نمایشگاه ها به روز می کند – اخبار

ابوظبی قوانین کووید را برای شرکت در رویدادها و نمایشگاه ها به روز می کند – اخبارمقامات ابوظبی اقدامات امنیتی Covid-19 را برای حضور در رویدادها و نمایشگاه ها به روز کرده اند.

در بخشنامه ای که برای مدیران هتل ها ، موزه ها ، اماکن فرهنگی و تفریحی ارسال شده است ؛ و سازمان دهندگان رویداد ، دپارتمان فرهنگ و گردشگری (DCT) – ابوظبی ، گفت که اقدامات جدید از 13 اکتبر اجرایی شد.

اقدامات جدید عبارتند از:

>> از پروتکل گذر سبز استفاده کنید: ورود اکثر مکان های عمومی در ابوظبی را برای واکسیناسیون ساکنان و گردشگران در کووید محدود می کند. یک حالت سبز برای افراد واکسینه شده پس از انجام آزمایش PCR به مدت 30 روز فعال می شود. کسانی که شرایط لازم برای دریافت واکسن را ندارند ، پس از آزمایش PCR ، هفت روز گرین پاس دریافت می کنند.

>> نتیجه منفی آزمایش PCR حداکثر 48 ساعت قبل انجام شد.

>> ماسک صورت اجباری است.

>> اسکنرهای EDE در همه ورودی ها: فناوری می تواند با اندازه گیری امواج الکترومغناطیسی ، که با ذرات RNA ویروس در بدن فرد وجود دارد ، عفونت احتمالی Covid-19 را تشخیص دهد. این الزام برای تأسیساتی که از قبل دارای فناوری هستند ، بلافاصله اعمال می شود. دیگران مجبور می شوند “به محض در دسترس بودن دستگاه ها” آن را تصویب کنند.

همچنین بخوانید:

>> Covid-19: نحوه عملکرد اسکنرهای EDE در ابوظبی

>> ابوظبی گرین پاس: 4 راه برای تایید نتایج آزمایش کووید PCR

این دستورالعمل به منظور “ارتقاء ایمنی جامعه و مردم” به روز شده است.

بازرسان DCT برای تأیید انطباق ، موسسات را بررسی می کنند.

این مقام در بخشنامه می گوید: “ما امیدواریم که مطابق آنچه ذکر کردیم برای جلوگیری از اقدامات قانونی که بر اساس قوانین جاری علیه جنایتکاران انجام می شود ، عمل کند.”

خبرنگار ستادی
Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *