اتحادیه اروپا: از مرگ یک کودک فلسطینی شوکه شده ایم – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین ایلیوم، اتحادیه اروپا از رژیم صهیونیستی خواست به سرعت در مورد شهادت رایان سلیمان کودک فلسطینی تحقیق کند و عاملان شهادت وی را پاسخگو و مجازات کند.

این اتحادیه در بیانیه‌ای امروز جمعه ضمن عزاداری برای شهادت این کودک فلسطینی در حمله روز گذشته نظامیان رژیم صهیونیستی به روستای تقوی از توابع استان بیت‌لحم تاکید کرد: از مرگ این کودک فلسطینی شوکه شده‌ایم و اعلام می‌کنیم. این ضایعه را به خانواده تسلیت می گوییم.

اتحادیه اروپا اعلام کرده است که کودکان طبق قوانین بین المللی از مصونیت و حمایت ویژه برخوردارند.

مراسم خاکسپاری شهید فلسطینی رایان یاسر سلیمان که پس از تعقیب و گریز توسط نظامیان صهیونیست بر اثر سقوط از ارتفاع دچار ایست قلبی شد، امروز با حضور گسترده فلسطینی ها در بیت لحم برگزار شد. رایان سلیمان کودک ۷ ساله فلسطینی روز گذشته در پی حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به روستای تقوا در جنوب شرقی بیت لحم و تحت تعقیب نیروهای صهیونیستی دچار ایست قلبی شد و به شهادت رسید.

مراسم تشییع پیکر شهید فلسطینی رایان یاسر سلیمان که پس از تعقیب و گریز توسط نظامیان صهیونیست بر اثر سقوط از ارتفاع دچار ایست قلبی شد، ظهر امروز در بیت لحم با حضور گسترده فلسطینی ها برگزار شد.

این کودک فلسطینی روز گذشته در حالی که از مدرسه به خانه می رفت توسط نظامیان صهیونیست تعقیب شد و دوباره نتوانست در آغوش خانواده اش آرام بگیرد.

وی که بر اثر سقوط از ارتفاع دچار ایست قلبی شده بود و بیم دستگیری داشت، سرانجام شب گذشته به شهادت رسید تا یک صفحه دیگر در پرونده سیاه جنایات رژیم صهیونیستی ثبت شود.