اجتناب کرده اند اجلاس ماسوا به همان اندازه ساکشن / انتخاب غذایی در رنگین کمان ایلام


به گزارش شفاف، استان ایلام {به دلیل} کوهستانی بودن را انتخاب کنید و انتخاب کنید وجود مناطق جنگلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرتعی نسبتا جذاب اجتناب کرده اند انتخاب غذایی بالایی برخوردار است.

معروف ترین غذاهای استاندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید محلی استان ایلام غذاهایی مشابه با خورش تارا کوهی، ترخانه، نگی او، گوگ آئو، ماچ آئو، ماسو بایک، جگرس، مکش، کوفته سیرافتی، آبگوشت بامیه، هلو، بولله ها، قارچ، پاغازه را انتخاب کنید و انتخاب کنید هارد بابایاری (ادساو)، شله امیری، پرشگه، ماسواء را انتخاب کنید و انتخاب کنید… تنها بسیاری اجتناب کرده اند غذاهای خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقوی این سرزمین انصافاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارق العاده است.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید خورش تره کوهی
آبگوشت تره فرنگی غذای خاص غرب ایران به طور قابل توجهی افراد استان ایلام است. آنها معتقدند این سوپ پرطرفدار ممکن است رقیب سرسختی برای سبزی ها باشد از اجتناب کرده اند تذکر مخلوط کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگ توهم هایی بین این ۲ غذای استاندارد موجود است.

خانمها ایلامی این غذای بومی را همراه خود غذاهایی مشابه با گوشت بره، نخود، روغن حیوانی، موسیر، رب گوجه فرنگی، پیاز، نمک، فلفل، زردچوبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه های مخصوص تهیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید می پزند.

آن را آرام کن
همراه خود آغاز فصل زمستان بازار پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهیه بسیاری از غذاهای خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرنشاط جدید تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع پیشگیری اجتناب کرده اند یکی اجتناب کرده اند دغدغه های این روزهای افراد است کدام ممکن است می توان اجتناب کرده اند آن شناخته شده به عنوان خوب معامله با کارآمد استفاده کرد.

ترخینه غذای محلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاص استان ایلام است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سایر مناطق کردنشین نیز شناخته شده به عنوان غذای بومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بومی استفاده تبدیل می شود. خانمها استان ایلام اجتناب کرده اند سبزیجاتی به تماس گرفتن شلم، گوجه فرنگی، ترخون، نعناع، ​​پیاز، فلفل، زردچوبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخمر استفاده می کنند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید گندم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پونه کوهی در واقع در برخی عوامل استان اجتناب کرده اند چرخ دنده عکس {در این} وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای طبخ این غذای مقوی استفاده تبدیل می شود.

در واقع {به دلیل} عدم تهیه مقداری چرخ دنده اولین ترخین در فصل زمستان، افراد خوب ماه در گذشته اجتناب کرده اند آغاز فصل زمستان ترخینه می آورند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این غذای بومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید را در زمستان تهیه می کنند. به همین دلیل زمان کوتاهی برای پخت آن خواستن است.

کوفته آبزی (کوفته آبزی)
کوفته اجتناب کرده اند خوراکی های بومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بومی استان ایلام است کدام ممکن است {به دلیل} استفاده اجتناب کرده اند آب شیرین برای اجتناب کرده اند بین برداشتن سطوح اولین باردار بودن فوق العاده صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده مفید {خواهد بود}.

خانمها خوشایند این استان همراه خود مخلوط کردن موادی مشابه با آب دانش شده، آرد، پیاز، نمک، محصولات معطر (آویشن (فندق)، ترخون، نعناع، ​​نعناع، ​​روغن حیوانی (ریواس) را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه‌های بومی، این غذای بومی فوق‌العاده خوش ذوق را تهیه می‌کنند. .

شله امیری
ماش یکی اجتناب کرده اند چرخ دنده غذایی فوق العاده مفید در گروه حبوبات است کدام ممکن است {به دلیل} خواص مصرف شده ای فراوان اجتناب کرده اند جمله فیبر غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت پروتئین، در پیشگیری هر دو معامله با بیماری های فوق العاده خطرناکی مشابه با کلسترول بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت کارآمد است.

غذای استاندارد عکس نیز در ایلام موجود است کدام ممکن است در فصل خنک سال تهیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید طبخ تبدیل می شود به تماس گرفتن شیلا امیری. این غذای بومی {به دلیل} طبع گرمی کدام ممکن است دارد در معامله با کارآمد است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر اوقات افراد استان ایلام اجتناب کرده اند آن شناخته شده به عنوان غذای دارویی استفاده می کنند.

بانوان جهان ایلام این غذای خوش ذوق را همراه خود مخلوط کردن ماش، برنج بومی، پیاز، روغن بومی (ران دان)، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل تهیه می کنند.

از قلعه ماساوا
حضور عشایر را انتخاب کنید و انتخاب کنید عشایر در استان ایلام غذاهای استاندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بومی را به این استان خواهد آورد.

ارتفاع ماسوا خوب غذای محلی استان ایلام است کدام ممکن است فوق العاده مقوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بین افراد فوق العاده ترجیح است. این غذای مقوی همراه خود سیخ بره هر دو بز، ماست، پیاز جدید، نعناع را انتخاب کنید و انتخاب کنید نعناع سبزی طبخ تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نان بومی اخیر سرو تبدیل می شود.

صدا خفه کن
مش یکی اجتناب کرده اند غذاهای بومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محلی است کدام ممکن است در جهان ایلام تهیه تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید دنبال کنندگان خاص شخصی را دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد ایلام اجتناب کرده اند چرخ دنده اولین مشابه با برنج بومی، روغن بومی، پیاز، زردچوبه، آلو، کشمش، نمک، فلفل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه بومی استفاده می کنند. چنین غذاهای خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید معطری.

گوجه پلو
گوجه پلو یکی اجتناب کرده اند غذاهای پرطرفدار در استان ایلام است را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای مقوی مشابه با گوجه فرنگی ۹ تنها در استان ایلام اما علاوه بر این {در سراسر} ملت فوق العاده خوش ذوق است. افراد شهرستان ایلام این وعده های غذایی را غذای بومی شخصی می دانند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود استفاده اجتناب کرده اند برنج بومی، پیاز، رب گوجه فرنگی، نعناع کوهی، کره، روغن بومی، نمک، فلفل را انتخاب کنید و انتخاب کنید زردچوبه مناسب تبدیل می شود.

این وعده های غذایی در کمترین زمان قابل دستیابی دقیق است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان آن را همراه خود سبزی، ماست هر دو ترشی نیاز کرد.

آبگوشت بامیه
آبگوشت بامیه خوب غذای بومی اصیل ایلام است کدام ممکن است اجتناب کرده اند بامیه، گوجه فرنگی رنده شده، گوشت بره، پیاز، رب گوجه فرنگی، نمک، فلفل سیاه، زردچوبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه تهیه تبدیل می شود.

آبگوشت بامیه خوب غذای آبکی است کدام ممکن است همراه خود نان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات اخیر بلعیدن تبدیل می شود.

jjrose
جگروز یکی اجتناب کرده اند کباب های بومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استاندارد ایلام است کدام ممکن است این غذای لذیذ به این صورت است کدام ممکن است جگر را در لایه نازکی اجتناب کرده اند چربی می پیچند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند کباب کردن روی سیخ، روی منقل کباب می کنند.

جاگروس اجتناب کرده اند ۲ عبارت (جگر) را انتخاب کنید و انتخاب کنید (وایز) {تشکیل شده است}، به معنای واقعی کلمه هستند ویز پرده ای نازک شکلی است کدام ممکن است در اطراف شیر گوسفند را فرا گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی در اطراف جگر پیچیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید برشته شود سبک a فوق العاده ای به آن است می دهد.

پاشیده شده
البرشکه یکی اجتناب کرده اند معمولی ترین غذاهایی است کدام ممکن است در فصل زمستان تهیه تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای معامله با {مفید است}.

این وعده های غذایی اجتناب کرده اند خمیر سفتی تشکیل شده کدام ممکن است اجتناب کرده اند آرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب مناسب تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آفتاب قرار خواهد گرفت به همان اندازه خشک شود، سپس خمیر را ورز داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حرکت انگشت له می کنند. خمیر چرخ شده همراه خود ماش را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج پخته تبدیل می شود، پس اجتناب کرده اند پخت پیاز جدید، موسیر، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را اضافه می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند آن می توان آن را نیاز کرد.

پاپایاری
پاپایاری هر دو «ادصاف» یکی اجتناب کرده اند غذاهای خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقوی عیلام است کدام ممکن است توهم زیادی به عدس دارد.
این وعده های غذایی معمولا اجتناب کرده اند سبزیجات مناسب تبدیل می شود. با این حال در برخی اجتناب کرده اند عوامل ملت هر دو در شهرهای ایلام اجتناب کرده اند گوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب زمینی نیز در تهیه این وعده های غذایی استفاده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان آن را شناخته شده به عنوان صبحانه، ناهار هر دو شام بلعیدن کرد.

استان ایلام همراه خود شخصیت انصافاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرسبزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب غذایی a فوق العاده ای کدام ممکن است می توان اجتناب کرده اند محصولات کوهی کدام ممکن است در مناطق مانشت، کیبرکوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلارنگ درو کردن شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسط خانمها خانه دار ایلامی تهیه تبدیل می شود، لذت برد.