kermanyy

Monday, 25 October 2021

اجرای مخروطی جروم پاول ممکن است برای کار او هزینه داشته باشد

اجرای مخروطی جروم پاول ممکن است برای کار او هزینه داشته باشد


جروم پاول باید برای دوره دوم ریاست فدرال رزرو انتخاب شود ، اما هنوز چنین نیست.

این مشکل ناشی از برنامه های پاول برای شروع “کاهش” یا پایان دادن به چاپ پول بزرگ فدرال رزرو با خرید دارایی در بازار اوراق است. تعداد زیادی از بینندگان فدرال رزرو وال استریت به من می گویند که این امر آن را در برابر اسکان مجدد آسیب پذیر می کند.

قضیه خرس برای پاول زمانی آغاز می شود که باریک شدن او دروغ بزرگی را نشان می دهد که رهبری دموکرات فاش می کند که برنامه هزینه های جدید آنها “پرداخت شده است. ”

با توجه به نقل مکان پاول از عزاداران ، بدون این که فدرال رزرو تمام بدهی خود را برای تأمین هزینه انفجار افزایش دهد ، این دروغ در سال آینده از طریق نرخ بهره بالاتر افشا می شود ، زیرا مالیات کافی برای جمع آوری یا خریداران خارجی برای تأمین کسری ما وجود ندارد.

این سطوح بالاتر بدهی های خزانه داری تقریباً مطمئناً باعث رکود می شود. کنگره قرمز می شود و هدف جو بایدن برای گزارش در مورد FDR به گل تبدیل می شود.

این افراد می گویند به همین دلیل است که شما مروجانی مانند سناتور الیزابت وارن را می شنوید که خواستار سر پاول است. به همین دلیل است که گفته می شود کاخ سفید ، علیرغم بیانیه های عمومی در حمایت از پاول ، در مورد اعاده مجدد به فکر دوم است.

به عنوان بانک مرکزی این کشور ، فدرال رزرو حق دارد بدون ترس از نفوذ سیاسی ، عرضه پول را کنترل کند. اما دستور دوگانه وی برای پایین نگه داشتن تورم در حالی که درآمد کامل را حفظ می کند ، همیشه یک عمل متوازن سازی دقیق با نفوذ سیاسی آشکار است.

پل ولکر استقلال دفتر را با افزایش شدید نرخ ها در اواخر 1970 و اوایل 1980 توضیح داد. این امر منجر به هزینه بالای جیمی کارتر شد ، اما بلای تورمی را که اقتصاد ایالات متحده را خراب کرده بود و طبقه متوسط ​​و کارگر را نابود کرد ، برطرف کرد.

متأسفانه ما از دوران ولکر راه زیادی را طی کرده ایم. همکار من نیل کاووتو می گوید پاول بیشتر یادآور آلفرد پنی ورث است ، ساقی وفادار بربر برای وروس وین در حماسه بتمن.

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، در ملاقات با سناتورها در کاپیتول هیل در 06 اکتبر 2021 قدم می زند
جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو در 06 اکتبر 2021 بین جلسات سناتورها در کاپیتول هیل قدم می زند.
کوین دیتچ / گتی ایماژ

تاریخ پاول نشان می دهد که او بسیار وسوسه انگیزتر از آلفرد اول بوده است. به یاد بیاورید که چند سال پیش تنها چند توییت از رئیس جمهور ترامپ لازم بود تا پاول بتواند افزایش نرخ بهره فدرال رزرو را که در شرایط داغ شدن اقتصاد به نظر می رسید ، لغو کند.

پس از شکست ترامپ در بایدن در انتخابات نوامبر ، پاول به چاپ پول با نرخ هشداردهنده ادامه داد و سیاست نرخ بهره تقریباً صفر و خرید دارایی های بزرگ را علیرغم مجوز پس از کرونا حفظ کرد.

در حال حاضر پاول به طور ناگهانی شروع به نشان دادن ستون فقرات کرده است و دلیل خوبی دارد: قیمت همه چیز از غذا تا مسکن بی وقفه در حال چرخش است. آنقدر پول در حال چرخیدن است که یک فرد معمولی ارزهای رمزنگاری شده تقلبی معامله می کند و سهام مم را از دست می دهد.

این نوع حباب دارایی ها پایان خوبی ندارند. (به بحران مالی 2008 یا سقوط Nasdaq قبل از آن فکر کنید.) بدتر از آن ، تورم مالیات خطرناکی برای کارگران است که تاریخ آن را سریعترین راه برای پایان دادن به ناآرامی های اجتماعی نشان می دهد.

سناتور الیزابت وارن (D-MA) از جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو در جلسه کمیته بانکداری ، مسکن و امور شهری مجلس سنا استقبال می کند
سناتور الیزابت وارن از جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو در جلسه کمیته بانکداری ، مسکن و امور شهری مجلس سنا ، 28 سپتامبر 2021 استقبال می کند.
کوین دیتچ / استخر از طریق REUTERS / فایل عکس

این جایی است که مخروطی مفید است. هنگامی که فدرال رزرو اقدام به خرید اوراق قرضه می کند ، همانطور که از زمان شیوع بیماری همه گیر اقدام کرده است ، اقتصاد را برای رشد می مکد. نرخ ها کاهش می یابد و بانک ها با وام دادن به مشاغل بیدار می شوند.

هنگامی که فدرال رزرو اوراق قرضه می فروشد ، می خواهد برعکس این امر را محقق کند: با افزایش نرخ بهره ، اقتصاد را تا سطح تورم کند می کند.

پاول به دنبال کاهش سیاست ها ، با عقب نشینی تریلیون ها دلار خرید اوراق قرضه که فدرال رزرو از ابتدای همه گیری انجام داده است ، به دنبال کاهش این روند است. اگر پاول فشار نیاورد ، فدرال رزرو از خرید حداقل 120 میلیارد دلار در ماه اوراق بهادار در سال آینده به صفر خرید خواهد رسید.

اما برنامه های پاول برای محافظت از طبقه متوسط ​​به برنامه های حزب دموکرات برای تغییر شکل اقتصاد از طریق هزینه های هنگفت اجتماعی می انجامد. وارن ، برنی سندرز ، AOC و چپگراهایی که برنامه اقتصادی بایدن را تعیین کرده اند می دانند که “پرداخت 5 تریلیون دلار هزینه آن چیزی است که آنها می خواهند اگر فدرال رزرو به حفظ این لایحه کمک نکند.

نماینده ماکسین واترز ، دی-کالیفرنیا ، مشت ها پس از جلسات کمیته خدمات مالی مجلس پنجشنبه ، 30 سپتامبر 2021 ، رئیس جمهور فدرال رزرو جروم پاول را مورد ضرب و شتم قرار دادند.
نماینده ماکسین واترز ، دی کالیفرنیا ، جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو را پس از جلسه کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در روز پنجشنبه ، 30 سپتامبر 2021 ، مشت می زند.
سارا سیلبیگر / Pool tro AP

در واقع ، کسانی در وال استریت هستند که می گویند بایدن در معرض آشفتگی احتمالی بازار که می تواند جانشین پاول شود ، قرار نخواهد گرفت. سرمایه گذاران می توانند اعتماد خود را به سیستم مالی ایالات متحده از دست بدهند و می توانند سهام ، اوراق قرضه و تقریباً هر چیز دیگری را بفروشند.

برنامه های هزینه ای Dems ممکن است توسط دو دارنده Dem ، Sens کشته شده باشد. جو مانچین و سینما Kyrsten و پاول می توانند مخروطی داشته باشند.

دیگران هستند – و تعداد در حال افزایش است – که فکر می کنند منچین و سینما تا حد زیادی به خواسته های حزب خود کمک خواهند کرد. بایدن ، در بین دروغ های آن بستنی ، از طرف چپ دست ها مورد آزار قرار می گیرد تا جانشین پاول یا حداقل شود. Ta-ta به مخروطی.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *