اجمالی/ سیدعباسی: ما امسال نه پشت داشتیم، نه مشت/ حضور هواداران قطعا تاثیر دارد


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، داوود سیدعباسی سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در نشست خبری پیش از بازی مقابل تیم پیکان گفت: بازی فردا بازی خیلی حساسی برای ماست. یکی از حساس‌ترین بازی های فصل است.

سیدعباسی در خصوص تیم پیکان اظهار کرد: پیکان تیم مرموز و پیچیده‌ای است. مربی باهوشی دارند و کل بازی تیم رقیب را کنترل می‌کنند و به موقع ضربه میزنند. پیکان تیم با حوصله خطرناکی است و کار تیمی را خوب انجام می دهند. 

وی افزود: ما شناخت کافی و خوبی از پیکان داریم و امیدوارم. بچه‌هامون هم از هر لحاظ اماده اند و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم. 

سرمربی شهرخودرو در خصوص غائبین تیمش نیز گفت: همه بازیکنان را فردا در اختیار خواهیم داشت.

سیدعباسی درباره حضور تماشاچیان گفت: چه در مقابل گل‌گهر و چه مقابل استقلال، حضور تماشاچیان در روند بازی تاثیر داشت. دو اشتباه اقای اکرمی، داور مسابقه در بازی با استقلال به خاطر حضور و فشار تماشاچیان استقلال بود. 

وی افزود: عدم اخراج نیک‌نفس که داور به آن صحنه نزدیک بود نوعی مدارا بود و داور مردد به زدن سوت بود. اما برای ما در طول فصل برعکس بوده است. در زمین خودمان هیچ حمایتی نشدیم. امسال ما نه پشت داشتیم نه مشت! 

سرمربی شهرخودرو ادامه داد: در چندبازی داوران باید چند بازیکن حریفان ما را به زعم کارشناسان اخراج می‌کردند اما نکردند و هیچکس آنها را بازخواست نمی کرد؛ نه باشگاه، نه استان و نه تماشاچی بود که داور را بازخواست کند.
وی خاطرنشان کرد: حضور تماشاچیان باعث می‌شد هرکار که دوست دارند با ما نکنند. در چند بازی، مشهود بود که حق را به ما ندادند و برعکس در بازی‌های دیگری، بازیکنان و نیمکت مارا با کارت زرد و قرمز جریمه می‌کردند و کسی هم چیزی نمی‌گفت. نمونه‌اش اخراج کاظمینی در دقیقه ۴ مقابل پرسپولیس و اخراج مجتبی بیژن مقابل فولاد است.

 

این خبر تکمیل می شود…
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید