احتمال ریزش ساختمانی چند طبقه در حسن آباد/ هلال احمر به حالت آماده باش درآمد


به گزارش خبرگزاری کرج فارس، طی اطلاعیه مدیریت بحران استان کرج در ساعت ۱۸:۴۰ روز شنبه مورخ ۲۱/۰۳/۱۳۰۱ به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات استان مبنی بر احتمال ریزش یک فروند هواپیما ساختمان ۸ طبقه در حسن آباد عظیمیه; یک تیم فرماندهی عملیات به نام تیم کوهستان هلال احمر شهرستان کرج به عنوان سرپرست و پنج تیم اسکان اضطراری برای اسکان اضطراری ساکنان به منظور پیشگیری از وقوع حادثه احتمالی اعزام شدند.

محمدباقر خلفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: در حال حاضر تیم هایی از اورژانس، آتش نشانی، نیروی انتظامی، شورای شهر و شهرداری به همراه جمعیت هلال احمر حضور دارند.

خلفی در مدت حضور در منطقه اظهار داشت: برای پشتیبانی اضطراری و اسکان ساکنان یک تیم کماندویی، پنج تیم اسکان اورژانس و یک تیم کوهستانی در منطقه حضور دارند تا در اسرع وقت نسبت به اسکان و امدادرسانی در صورت بروز حادثه اقدامات لازم را انجام دهند. ممکن است. اولیه را ارائه دهید.

با دستور مدیریت بحران استان و مسئولان شهری با حضور شورایاران، شهردار و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، ۲ مدرسه برای اسکان حداقل ۳۰ خانوار در نظر گرفته شد. میزبانی در سایت

من باید بگویم؛ حدود ۳۰ واحد مسکونی در چند مجتمع مجاور در معرض خطر ریزش قرار دارند، اما با وجود هشدارها، اکثر ساکنان حاضر به تخلیه ساختمان و ترک محل نیستند.

انتهای پیام/ج
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید