اختتامیه کنگره شعر رضوی به احترام جان باختگان قطار مشهد – یزد لغو شد.


عالیه محرابی دبیر اولین کنگره بین المللی شعر رضوی در گفت وگو با خبرنگار فارس از ابرکوه با اشاره به اهمیت برگزاری نخستین کنگره بین المللی شعر رضوی در ابرکوه اظهار داشت: در این رویداد فرهنگی، هنری و ادبی علاوه بر حضور شاعران شعرای سرشناس ملی ابرکوه و استان از جمله هادی جانفدا، سعید بیابانکی و احمد علوی نیز به مدیحه سرایی پرداختند.

وی حضور شاعران برجسته ای از کشورهای تایلند، پاکستان و هندوستان را از ویژگی های این رویداد ادبی دانست و افزود: در این مراسم پیام تصویری حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی بود. به این کنگره ارائه شد.»

دبیر اولین کنگره بین المللی شعر رضوی گفت: کنگره شعر رضوی با هدف ترویج فرهنگ ناب رضوی در استان یزد دارالعباده به عنوان مسیر امام رضا(ع) به خراسان برگزار شد. از طریق دعا).

محرابی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه مقرر شد با ابراز همبستگی با خانواده های داغدار، پایان حادثه قطار مشهد – یزد به تعویق بیفتد. مسافر مشهد_یزد اعلام می کند که مراسم اختتامیه کنگره علیرغم برنامه ریزی ها و اقدامات انجام شده به منظور اعلام همبستگی با خانواده های داغدار این حادثه لغو و تاریخ برگزاری متعاقبا به اطلاع علاقمندان و میهمانان خواهد رسید.

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید