اختصاص ۲۸ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های ناتمام کشور


به گزارش خبرگزاری فارس، یوسف نوری شهرکردی ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه های دولت در شهرستان سامان اظهار داشت: شهر سامان شهر شعر و ادب و عظمت و شهدای نام آور با آثار حکیمانه و آموزنده است. و فعالیت در پروژه های عمرانی و زیربنایی در این شهر باعث امید می شود.

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: سیاست دولت تکمیل پروژه های ناتمام است، به عنوان مثال اردوی دانش آموزی شهرستان سامان که از سال ۶۸ نیمه کاره مانده است تا پایان سال آینده به بهره برداری برسد که برای آن ۴۵ میلیارد تومان اعتبار دارد. اختصاص داده شدند.

نوری افزود: در هفته دولت ۲۸ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های ناتمام آموزش و پرورش در کشور اختصاص یافت و باید تلاش کنیم تا با تکمیل این پروژه ها اثر روانی مثبتی بر مردم برجای بگذاریم تا چرخه اقتصاد تکمیل شود.

وی بیان کرد: با تکمیل این طرح ها در سال آینده شاهد افتتاح پروژه های زیادی خواهیم بود که رشد زیادی را برای کشور به همراه خواهد داشت.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به همدلی مدیران استانی چهارمحال و بختیاری گفت: جوانان این استان الگوی جوانان خوب گام دوم هستند و می توانند زنجیره تامین مدارس باشند.

وی با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای این شهرستان گفت: خیرین نقش محوری در گشایش و توسعه این پروژه ها داشتند و این کار جای تقدیر دارد.

وی با اشاره به توریستی بودن سامان بیان کرد: باید طرح جامع گردشگری با پیوند فرهنگی برای این شهرستان تدوین شود تا فرهنگ این منطقه تحت تأثیر قرار نگیرد و هویت تضعیف نشود و حتی ممکن است فرهنگ به آن منتقل شود. گردشگران است و این امر مستلزم تلاش جدی معلمان در این زمینه است. ما میدان هستیم.

افتتاح ۲۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال در شهرستان سامان

غلامعلی حیدری در ادامه گفت: امروز شاهد افتتاح ۲۳ پروژه با اعتبار ۲۵۰ میلیارد و ۳۰۸ میلیون ریال و ۳ طرح ترشی با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال به صورت متمرکز در این شهرستان هستیم.

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: دانش آموزان از نظر شناختی، علمی و فرهنگی رشد کرده اند و باید برای تقویت بنیان های فرهنگی و پرسنل در دانشگاه فرهنگیان تلاش شود.

انتهای پیام/۶۸۰۳۶
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید