ادعا ممنوعیت پایتخت در روز نظامی


به گزارش پایگاه خبری صراط به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، سرهنگ محمد رازقی همراه خود ردیابی به برگزاری جشن روز نظامی در تهران، اظهار داشت: برای در زمان حال منصفانه سری محدودیت های ترافیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چتر نجات اندیشه در مورد شده است کدام ممکن است اجتناب کرده اند ساعت ۱۰ اعمال تبدیل می شود. در نوبت عصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر این مقدمه، تردد خودرو خصوصی در بزرگراه های منتهی به محل ممنوع است.

وی کسب اطلاعات در مورد سویه ها با بیرون تردد اظهار داشت: در طولانی شدن جاده علامه عسگری در ضلع شمالی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) اجتناب کرده اند آزادراه خلیج فارس به همان اندازه بزرگراه قدیم قم برای هر ۲ محدودیت اعمال تبدیل می شود. بزرگراه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمامی خروجی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه های آنها مسدود است. علاوه بر این محدودیت‌های ترافیکی در مسیر درست آزادراه شهید هاشمی اجتناب کرده اند آزادگان به همان اندازه انتها را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه بهشت ​​زهرا (سلام الله علیها) در هر ۲ جهت اعمال شده است.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور تهران غول پیکر در خصوص مسیر متفاوت برای {افرادی که} قصد دریافت پذیرش در بهشت ​​زهرا (سلام الله علیها) را دارند نیز اظهار داشت: بزرگراه قدیم قم را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاده شهید رجایی گلدستای برای تردد این اشخاص حقیقی اندیشه در مورد شده است. مردمان.

الرازیقی افزود: این {محدودیت ها} به همان اندازه فردا ظهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوک حاضر شکسته نشده دارد.