ارتش روسیه: آماده تخلیه ساکنان خرسون از منطقه هستیم – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه کارت گزارشارتش روسیه برای تخلیه ساکنان شهرها آماده است احمق تر در شرق اوکراین گزارش شده است.

بر اساس این گزارش، ژنرالسرگئی سورویانفرمانده عملیات نظامی ویژه روسیه در اوکراین روز سه شنبه گفت که تلفات روزانه ارتش اوکراین بین ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ کشته و زخمی است.

این مقام نظامی روسیه افزود: نیروی هوایی روسیه در عملیات ویژه نظامی خود در اوکراین بیش از ۳۴ هزار پرواز انجام داد.

او همچنین گفت که چه زمانی اف تلاش می کند از سد دفاعی روسیه عبور کند و از تمام نیروهای ذخیره خود از جمله نیروهای دفاعی منطقه ای آموزش ندیده استفاده کرده است.

سورویان در اعلام آمادگی ارتش روسیه برای تخلیه ساکنان احمق تر، افزود: در این شرایط ماموریت اصلی ما حفاظت از جان و سلامت غیرنظامیان است. بنابراین ارتش روسیه اول از همه خروج امن ساکنان را تضمین خواهد کرد.

وی ادامه داد: کار بسیار سخت است، اما ما تمام تلاش خود را برای حفاظت از ساکنان و سربازان غیرنظامی خود انجام خواهیم داد. بنابراین با هوشیاری و در زمان مناسب عمل می کنیم و باید تصمیمات سختی بگیریم.

سورویان وی همچنین گفت که سامانه های موشکی هیمارس در احمق تر آنها تهدیدی خطرناک برای مردم غیرنظامی هستند و اگر دشمن به عمد تأسیسات زیربنایی را بمباران کند، از تحویل غذا جلوگیری می کند و باعث مشکلات برق و آب می شود.

وی در عین حال افزود: رهبران ناتو مدت هاست میزبان که از نیروهای مسلح اوکراین می خواهند تا عملیات تهاجمی را علیه این کشور انجام دهند احمق تر انجام دادن.