ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری به حالت آماده باش درآمد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی از آماده باش ارتش این رژیم در کرانه باختری رود اردن خبر داد.

بر اساس این گزارش، این شبکه اعلام کرد که ارتش اسرائیل در آستانه سال نو عبری در کرانه باختری به حالت آماده باش درآمده است.

این رسانه صهیونیستی افزود: ارتش رژیم صهیونیستی خود را آماده می کند تا عملیات خود را در نابلس و جنین در شمال کرانه باختری و سپس در صورت لزوم در مناطق دیگر گسترش دهد و این چند ماه طول بکشد.

این در حالی است که هلال احمر فلسطین روز جمعه از زخمی شدن ۳۸ فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در شرق نابلس و شرق قلقیله در کرانه باختری خبر داد.

همچنین منابع محلی اعلام کردند که در درگیری امروز در روستای کفر قدوم واقع در شرق قلقیلیه، ۷ فلسطینی بر اثر اصابت گلوله نظامیان صهیونیست زخمی شدند.

این در حالی است که در عملیات ضد صهیونیستی روز گذشته در رام الله دست کم هشت صهیونیست به شدت مجروح شدند. گفته می شود این عملیات توسط یک شهروند فلسطینی در یک پمپ بنزین در منطقه همجوار جنوب غربی رام الله انجام شده و مامور نیز در همان محل حادثه به شهادت رسیده است.