kermanyy

Saturday, 23 October 2021

اریک آدامز دور آخر بودجه عمومی را رد می کند ، زیرا اسلیوا نزدیک به 700000 دلار دریافت می کند

اریک آدامز دور آخر بودجه عمومی را رد می کند ، زیرا اسلیوا نزدیک به 700000 دلار دریافت می کند


اریک آدامز ، رئیس منطقه بروکلین و نامزد حزب دموکرات برای شهرداری ، در اقدامی غیرعادی آخرین دور از بودجه مطابقت عمومی را از سوی هیئت مدیره امور مالی شهر برداشت. در همین حال ، حریف جمهوری خواهش ، کورتیس اسلیوا ، با ورود مسابقه به آخرین زمین مسابقه ، نزدیک به 700،000 دلار پول مسابقه عمومی دریافت کرد.

تصمیم آدامز در حالی گرفته می شود که او همچنان از کمپانی اسلیوا با میلیون ها دلار برتر از کمپین کار می کند. در حالی که اسلیوا ، بنیانگذار فرشتگان نگهبان ، از زمان ورود به مسابقه حدود 4 میلیون دلار جمع آوری کرده است ، آدامز 19 میلیون دلار صندوق جنگی جمع آوری کرده است و به نظر می رسد ساخت تابوت خود را ادامه می دهد.

ایوان تیس ، فعال ارشد کمپین و سخنگوی کمپین آدامز ، به WNYC / Gothamist در تجمع پنجشنبه کمپین گفت: “جمع آوری کمک های مالی اریک موفقیت بزرگی بوده است. مالیات کمپین را بپردازید.” در عوض ما خود تأمین کننده می شویم. “

بیشتر در سایت: تسطیح میدان بازی سیاسی: هیئت مدیره امور مالی توضیح داد

آدامز ، که پس از شکست 11 نامزد در مقدماتی دموکرات ها در ماه ژوئن ، به عنوان مورد علاقه این رقابت شناخته شد ، 2 میلیون دلار در آخرین پرونده خود جمع آوری کرد. جلد 24 آگوست تا 27 سپتامبر. اما وقتی CFB برای اعلام آخرین دور اعطای کمکهای مالی به برنامه صندوق تطبیق گروه ، که محبوب ترین آنها برنامه 8 به 1 بود ، نام خود را اعلام کرد ، پنجشنبه ذکر نشد. بر اساس آن برنامه ، کمکهای کوچک دلار هشت برابر می شود.

در این دوره اخیر بیش از 3 میلیون دلار توزیع شده است. در حالی که Sliwa یک تکه بزرگ داشت ، جومان ویلیامز ، نامزد عمومی – که برای انتخاب مجدد در انتخابات شرکت می کند و همچنین قصد دارد نامزد فرمانداری شود – بخش عمده ای از بودجه 959،000 دلار را دریافت کرد.

در حالی که کمپین آدامز ادعا می کند در آخرین دوره 354،061 دلار جمع آوری کرده است ، هنوز مشخص نیست که CFB تا چه حد با مواردی که تحت بررسی هستند مطابقت دارد.

با انتشار اخبار امروز ، Sliwa بیش از 1.8 میلیون دلار پول نقد و Adams بیش از 7.5 میلیون دلار در دست دارد.

تیس گفت صندوق ریاست جمهوری بروکسین بروکس برای تبلیغات تلویزیونی بیشتر پیش از انتخابات عمومی دوم نوامبر در نظر گرفته می شود. روز دوشنبه ، کمپین آدامز اولین تبلیغات تلویزیونی عمومی خود را منتشر کرد ، که در آن آدامز از پیام خود در مورد کاهش جرم و جنایت به صحبت درباره مادر فقیدش می پردازد.

اسلیوا هنوز تبلیغ تلویزیونی منتشر نکرده است ، اگرچه فیلم های تبلیغاتی نشان می دهد که پول خود را صرف تلویزیون ، رادیو و تبلیغات چاپی و حداقل یک بیلبورد کرده است. راب کول ، سخنگوی کمپین Sliwa ، گفت که تبلیغات بیشتری منتشر خواهد شد.

در حالی که اسلیوا و آدامز از برنامه تامین مالی مسابقه 8 به 1 برای تقویت کمپین های خود بهره مند شده اند ، آدامز به شدت به دنبال دریافت کمک های مالی از اهداکنندگان عمیق از دوران دبستان است. در طول تابستان ، نیویورک تایمز گزارش داد که آدامز به تعداد زیادی از اهداکنندگان حمله کرده است و با میلیاردرها جان کاتسیماتیدیس و مایک بلومبرگ شهردار سابق به جمع آوری کمک های مالی کمک کرده است.

بیشتر در سایت: تظاهرات کارگری و همپتونز سویرس: آیا اریک آدامز می تواند هم قهرمان طبقه کارگر باشد و هم برای ثروتمندان دوست باشد؟

آدامز حتی با دریافت کمک های مالی از اهداکنندگان ثروتمند ، از ساختار فعلی شرکت ابراز تاسف کرده است که اغلب برای جمع آوری کمک های مالی متکی است. در طول فصل مبارزات انتخاباتی ، آدامز بر ابتکارات شهرهای آینده تاکید کرده است که تنها توسط CFB تامین مالی شود.

آدامز هنگام حضور در برنامه برایان لرر در روز سه شنبه گفت: “من هر دلار را پس می دهم تا با صدها هزار تماس و کسب درآمد آن را افزایش دهم. این مورد در هیچ کس در سیاست محبوب نیست.” “اما در حال حاضر ، شما باید به تلویزیون بروید ، که میلیون ها دلار هزینه دارد ، تبلیغات رادیویی ، هزینه کارمندی را پرداخت می کنید … این بخشی از این روند است.”

کول گفت که کمپین Sliwa فعالیت های اجتماعی را انجام می دهد و به طور متوسط ​​بیش از 100 دلار کمک مالی دریافت می کند.

“ما کاندیدای مردم خواهیم بود [Adams] کول می گوید که کاندیدای لابیگران صندوق های تامینی و اهداکنندگان خواهد بود. “

الیزابت کیم در این گزارش مشارکت داشته است.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *