استاندار: هر مدیری نمی تواند به مردم خدمت کند و از کردستان برود


به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، اسماعیل زارعی کوشا ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت که در تالار پیامبر اعظم استان برگزار شد، با بیان اینکه همه باید برای رشد اقتصادی تلاش کنیم، اظهار داشت: رشد اقتصادی دارای مولفه هایی است که اگر همه اینها را داشته باشیم. چرخ دنده ها با هم حرکت می کنند اگر این کار را نکنند، آن رشد اتفاق نخواهد افتاد.

وی بیان کرد: برخی از این مولفه ها مانند مشکلات اقتصادی و تحریم ها دست ما نیست اما در بخشی که در آن تاثیرگذار هستیم باید از هر فرصتی برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

استاندار کردستان خواستار حمایت همگانی از تولید و سرمایه گذاری شد و گفت: حمایت ها نباید شعاری باشد و سرمایه گذار پشت درب اتاق کارکنان و در بروکراسی اداری گرفتار نشود.

وی افزود: حرف سرمایه گذاران این است که ما به دنبال سرمایه گذاری و اشتغال زایی در کردستان هستیم و مستحق این نیستیم که به چاله بیفتیم.

استاندار کردستان گفت: برای تشویق سرمایه گذاران آماده هر نوع حمایتی هستیم و از مدیران انتظار داریم تمام توان خود را در خدمت جذب سرمایه گذار به نفع رونق اقتصادی و اشتغال استان قرار دهند.

وی خطاب به مدیران اجرایی و روسای بانک ها گفت: خود را مدیر استان بدانید نه مدیر سازمان و باید از همه توان خود برای جذب سرمایه گذار استفاده کنید.

زارعی کوشا افزود: همه ما با وضعیت اقتصادی جامعه و مشکلات بیکاری آشنا هستیم.

استاندار کردستان سفر رئیس جمهور به کردستان را سفر خوبی دانست که در آینده نزدیک شاهد برکات آن خواهیم بود.

وی بیان کرد: در سفر رئیس جمهور به کردستان سرمایه گذاری ۷ میلیارد تومانی و ۵۵۰ میلیون یورویی تصویب شد.

وی تصریح کرد: از وزیر کار ۱۰ سرمایه گذاری کلان در شهرهای کردستان درخواست کرده بودیم که در سفر رئیس جمهور موافقت شد.

استاندار کردستان گفت: خام فروشی بزرگترین مشکل معادن استان است و برای جلوگیری از این امر باید زنجیره های تولید متناسب با ذخایر معدنی استان تشکیل شود.

وی تصریح کرد: برای رفع بروکراسی اداری باید بسته های سرمایه گذاری آماده بدون نام در استان تهیه و در اختیار سرمایه گذاران مایل به سرمایه گذاری در استان قرار گیرد.

استاندار کردستان، تمامی مدیران دستگاه های اجرایی و بانکی موظف به اجرای صددرصد مصوبات کارگروه رفع موانع تولید هستند و هر مدیری که نتواند به مردم خدمت کند باید کردستان را ترک کند.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید