استفاده از فضاهای آموزشی بلااستفاده به نفع مردم شهر


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، حامد فتوحی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک که در این اداره برگزار شد، با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش اظهار داشت: برخی مواقع گزارش هایی به گوش می رسد که حاکی از آن است که وضعیت در این شهرستان خوب نیست. حوزه اجتماعی و فرهنگی و وضعیت پارک ها اسفناک است.

وی افزود: همه کارکنان و خیران باید در حد توان از حوزه آموزش و پرورش که یکی از سیاست های اصلی ما است حمایت کنند و شهرداری ها را در انجام وظایف اجتماعی و فرهنگی خود در این حوزه و ظهور یاری کنیم. فرستادن.

فرماندار شهرستان آبیک در ادامه تشکیل کمیسیون آموزش و پرورش با محوریت مدیریت این اداره در رابطه با زمین های چمن مصنوعی با حضور شهرداران خاطرنشان کرد: لازم است ظرف یک هفته با شهرداری ها تفاهم نامه ای امضا شود. زمین چمن مصنوعی نظارت بر برنامه ها.

فتوحی در خصوص بررسی فضاهای موجود دبیر آموزش و پرورش از نظر اجتماعی و رفاهی برای فروش یا واگذاری مدارس بلااستفاده با همکاری آموزش و پرورش و بخشداری ها گفت: از فضاهای موجود یا فروش آنها باید بهره برداری شود. از شهرستان آبیک.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه های دولتی می توانند از ظرفیت ها و ساختمان های استفاده نشده آموزشی استفاده کنند که لازم است در واگذاری آن به دستگاه ها سخت گیری نشود.

این مسئول اذعان داشت: مرکز بهداشت شهرستان زیاران بر اساس تفاهم نامه شبکه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش شهرستان آبیک، پروژه خط انتقال آب تخریب شده به دلیل آتش سوزی های مربوط به پروژه تخریب شد و اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان از محل محرومیت زدایی تخصیص یافت. مرکز بهداشت در زیاران اختصاص داده می شود تا پیگیری شود.

فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: تمامی دستگاه های دولتی و غیردولتی موظفند مساعدت های لازم را برای حوزه آموزش و پرورش شهرستان آبیک داشته باشند زیرا نتیجه آن برای شهرستان است. باز خواهد شدد شود.

استفاده از شبکه های مجازی مسئولیتی در قبال تحصیل دانش آموزان ندارد

حجت الاسلام عبدالصمد رمضانی امام جمعه موقت آبیک نیز در این دیدار با اشاره به فرمایش امام رضا (ع) مبنی بر اینکه خداوند شادی و شیرینی زندگی را در خیر پدر و مادر قرار داده است، گفت: : یکی از افسران عالی رتبه از زمان امام راحل به نزد آنها می رود و امام متوجه می شود که او به دنبال دیگری است و وقتی متوجه می شود پدر مسئول است آنقدر ناراحت می شوند که آنها را سرزنش می کند که نشان می دهد. اهمیت، جایگاه و منزلت والدین.

وی خطاب به مسئولان و فرهنگیان افزود: باید تمرکز زیادی داشته باشیم و برای جلب رضایت مردم تلاش کنیم چرا که اگر دعای مردم پشت سر ما باشد بسیاری از مشکلات حل می شود.

امام جمعه موقت شهرستان آبیک نیز با بیان اینکه استفاده از شبکه های مجازی برای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش پاسخگو نبوده و حضور دانش آموزان در کلاس های درس ضروری است، تصریح کرد: با توجه به این موضوع، استفاده از شبکه های مجازی برای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش پاسخگو نیست. زانو زدن باید برای معلم بسیار مهم باشد.

پایان پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید