kermanyy

Monday, 25 October 2021

استیو نش به اینستاگرام زنده در Kyrie Irving گوش نداد

استیو نش به اینستاگرام زنده در Kyrie Irving گوش نداد


در آینده ، Kyrie Irving مجبور شده است با Nets بازی و کار کند. و مطمئناً به نظر می رسد که آنها مجبور شده اند در مورد آن صحبت کنند.

ایروینگ چهارشنبه شب سعی کرد هوا را پاک کند ، اما در عوض فقط آب را آشفته کرد. او در یک مونولوگ طولانی در شبکه های اجتماعی در مورد نحوه امتناع از دریافت واکسن COVID-19 صحبت کرد و گفت به او قول داده بودند که با وجود عدم واکسیناسیون اجازه بازی به او داده شود.

اما این اتفاق نمی افتد ، زیرا امتناع وی از رعایت دستورات واکسیناسیون شهر نیویورک او را از بازی در خانه باز می دارد و نت ها تصمیم می گیرند به هیچ وجه از ایروینگ استفاده نکنند. یا در مورد استیو نش ، مربی ، به سخنان زنده ستاره او در اینستاگرام ضربه بزنید.

نش قبل از فینال پنج شنبه مقابل مینه سوتا گفت: “من به حرف او گوش ندادم و فکر می کنم هر آنچه را که درباره او گفتم گفته ام.” “اگر چیزی تغییر کرد ، ما در مورد آن صحبت خواهیم کرد. اما من واقعاً می خواهم بر حرکت رو به جلو و سازمان و راه حل هایمان برای چالش پیش رو تمرکز کنم. “

این پاسخ به سوالی از پست بود که آیا ایروینگ همان احساسات را به نتز نشان داده است یا آیا چیزی در جلسه وجود دارد که نش را شگفت زده کند. و مسلماً مشهورترین بخش – به استثنای ایروینگ که اخبار اخیر مبنی بر بازنشستگی او را رد کرد – این بود که به او قول داده بودند که علی رغم عدم واکسیناسیون ، قادر خواهد بود.

استیو نش و کیری ایروینگ
گتی ایماژ؛ کوری سیپکین

“اگر از ورود به فصلی که به شما وعده معافیت یا واکسیناسیون داده شده بود احساس ناراحتی می کردید چه می کردید؟ ایروینگ در اینستاگرام لایو گفت. این موضوع قبل از شروع فصل مطرح نبود. این چیزی نبود که من دیدم از جایی که برای آن آماده شده ام آمده است ، من این فرصت را داشتم که آنچه را که برای من و خانواده ام بهتر است استراتژی کنم. ”

ایروینگ هرگز نگفت چه کسی یا چه گروهی را فریب داده است.

NBA مجموعه ای از پروتکل های بهداشتی و ایمنی دارد که – اگرچه تحت حکم واکسن قرار می گیرند ، چیزی که NBPA با آن مخالف است – هنوز به بازیکنان واکسینه نشده محدود می شود. NBA در حال ارائه نسخه ای است ، اما منابع به The Post گفتند که اعتقاد بر این نیست که ایروینگ برای آن درخواست کرده است.

اندرو ویگینز از گلدن استیت برای آزادی مذهبی درخواست کرد ، اما رد شد.

دستورات شهر نیویورک (مانند دستورات بازیکنان خانگی در سانفرانسیسکو و لس آنجلس) جایگزین هر چیزی می شود که لیگ می تواند کنترل کند.

ایروینگ می گوید: “من به این فکر افتادم که می توانم توپ بازی کنم ، بتوانم از استعدادم برای ایجاد انگیزه استفاده کنم و به شیوه درست روی مردم تأثیر بگذارم.” “چرا این را بر من می گذاری؟ ”

براندون گودوین ، نگهبان آتلانتا به تازگی به Twitch گفت که واکسن باعث “وضعیت شدید تنفسی” می شود که در فصل 21-2020 او به پایان رسید.

بیش از 700000 نفر در ایالات متحده بر اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند. یک مطالعه علمی اخیر نشان داد که بیش از 90،000 مرگ و میر در ماه ژوئن با واکسن ها قابل پیشگیری بود و 49000 نفر نیز در ماه گذشته تنها.

کیری ایروینگ چهارشنبه شب برای بحث در مورد واکسن COVID به اینستاگرام زنده رفت.
کیری ایروینگ چهارشنبه شب برای بحث در مورد واکسن COVID به اینستاگرام زنده رفت.
@ kyrieirving / اینستاگرام

NBA در 1 سپتامبر یادداشتی را برای همه تیم های خود ارسال کرد که تیم ها از تمام دستورات محلی پیروی می کنند. دستورات نیویورک در 13 سپتامبر توقیف شد.

تا 24 سپتامبر ، لیگ اعلام کرد که درخواست ویگینز برای آزادی را رد کرده است. جنگجویان به سرعت پیشرفت کردند و واکسیناسیون فوری دریافت کردند.

اما در حالی که بسیاری از گروه نت فکر می کردند ایروینگ قبل از شروع اردو واکسینه شده است ، اما به احتمال زیاد او به این زودی ها نمی آید. او گفت که – وقتی از او در مورد آزمایش سریال های بزرگ س askedال شد – نش گفت که نت ها مجبورند “به قولی نوع جدید فهرست ما را بپذیرند.

“من نمی دانم آیا حرف خاصی برای گفتن در این مورد دارم یا خیر ، اما وقتی چنین استعداد استثنایی را از دست می دهید ، فهرست شما به نوعی بر اساس پارامترهای سه نفر ساخته می شود. بنابراین همه باید یک نقطه یا بیشتر حرکت کنند. بنابراین ما باید با تجربه بدنی ، رشد فصل گذشته ، ارتباط ، روحیه تیمی و ایجاد ارتباطاتی که در زمین و خارج از زمین حرکت می کنند ، پیروز شویم. ”

ایروینگ گفت موضع وی نه سیاسی است و نه ضد واکسیناسیون ، اما عواقب ناخواسته او را تبدیل به یک دوست قدیمی کرده است که مورد ستایش دونالد ترامپ جونیور ، سناتور تد کروز و مرجوری تیلور گرین ، ارتباطگر قرار گرفته است.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *