kermanyy

Saturday, 23 October 2021

اسلحه دادگاه برای سرهنگ دوم استوارت شلر در موقعیت دابل

اسلحه دادگاه برای سرهنگ دوم  استوارت شلر در موقعیت دابل


ستوان دریایی سرهنگ استوارت شلر ، که از رهبری شبه نظامیان در شبکه های اجتماعی به دلیل نحوه اعدام بد ایالات متحده از زمان جنگ افغانستان انتقاد کرده بود ، متهم به شش جنایت در دادگاه نظامی ویژه است. این اقدام واقعی مجازات ناعادلانه یک شهروند آمریکایی ، که از حق مشروطه خود برای آزادی بیان استفاده می کرد ، منعکس کننده موقعیت دوگانه پنتاگون در بحث برخورد با کسانی است که ارتش آنها “زنجیره فرماندهی” می نامند.

چهار ماه قبل از سرهنگ سرهنگ دوم فرمانده نیروی فضایی ، شلر به طور علنی این سلاح را برای چیزی که اکثر آمریکایی ها آن را یک شکست بی پروا و مرگبار می دانند ، نامگذاری کرد. متیو لومایر به دلیل اظهارنظر علیه نیروهای پنتاگون اخراج شد. لومایر در مورد پادکست خود اظهار داشت ، به جای آماده سازی قهرمانان ایالات متحده برای پیروزی در نبردها ، رهبری نظامی بیش از حد بر پیشرفت ایدئولوژی های مارکسیستی مانند نظریه نژاد انتقادی تمرکز کرد. هر دوی این افسران دوست داشتنی شغل خود را به دلیل “باور نکردنی” از دست دادند: آنها می خواستند صاحبخانه را به دلیل نقص ها فراخوانند. هر دوی این افسران قهرمان سعی می کردند سلاح های ما را برای مقابله با تهدیدهای خارجی آماده کنند.

در مخالفت با الکساندر ویندمن ، سرهنگ بازنشسته ارتش ایالات متحده که روند استیضاح ترامپ ، رئیس جمهور سابق را آغاز کرده بود ، و ژنرال. مارک میلی ، رئیس ستاد مشترک نیروهای کار ، در پی واکنش دونالد ترامپ به چین تماس های محرمانه داشت. ویندمن ، در کتاب اخیر خود ، با افتخار اعتراف کرد که استیضاح ترامپ “نیروی محرکه” است.

وی “زنجیره بالا” را محتوای تماس تلفنی رئیس جمهور ترامپ با ولادیمیر زلنسکی ، رئیس جمهور اوکراین ، مستحق استیضاح توصیف کرد. ویندمن ، که به عنوان بخشی از وظایف خود به این تماس گوش داد ، ناامید شد که ترامپ از اوکراین می خواهد تا قبل از پولشویی پول مالیات دهندگان آمریکایی ، موضع محکم تری در برابر فساد اتخاذ کند. به عنوان حمایت امنیتی از یکی از فاسدترین کشورهای جهان.

ویندمن و گروه وکلا ، خبرچینان و دیگر موجودات باتلاقی DC در واشنگتن با بدبختی سیاسی درگیر شدند و ملتی را که قبلاً عمیقا از هم جدا شده بود ، قطبی کرد. از قضا ، اقدامات آنها در راستای هدف پوتین از حق آزادی آمریکا بود ، چیزی که مسکو در جریان انتخابات 2016 به دنبال دستیابی به آن بود. میلی ، به نوبه خود ، به همتای کمونیست چین خود قول داد که در صورت حمله در نزدیکی واشنگتن به او هشدار می دهد. به

استوارت شلر ، افسر دریانوردی ، وظیفه برکناری برنز بر سر افغانستان را بر عهده گرفت.
فیس بوک

شرم آور و خطرناک ، ویندمن و میلی با تضعیف رئیس جمهور منتخب ما به طور دموکراتیک از منافع امنیتی ایالات متحده سرپیچی کردند. اما میلی هنوز به عنوان افسر ارشد نظامی آمریکا خدمت می کند. او اخیراً با یک ارگان خارجی دیگر ، ژنرال روسی والری گراسیموف ، مذاکراتی داشته است که به نظر می رسد او همچنین “خطر درگیری را کاهش داده است”.

به عنوان معاون افسر اطلاعاتی DIA و یک متخصص روسی ، اجازه دهید در مورد گراسیموف به شما بگویم. رئیس ستاد کل روسیه گفت که وی استراتژی تهاجمی علیه آمریکا را با عنوان “بی ثباتی تحت کنترل” نوشته است. هدف آن دستیابی به هدف پوتین از “عدم تعادل” و نابودی جامعه ما با حملات سایبری ، خرابکاری در انتخابات ، حمله به آمریکایی ها که باعث “سندرم هاوانا” و سلاح های “ناعادلانه” مشابه می شود ، است که به روسیه قدرت کمتری در برابر یک قدرت قوی تر ، یعنی اتحاد ، می دهد. ایالت ها.

ویندمن ، پس از بازنشستگی زودهنگام خود از شورای امنیت ملی ، پس از تصمیم گیری در مورد بعید به نظر می رسد افزایش در آینده به دلیل نقشش در استیضاح ترامپ بعید به نظر برسد ، از ارتش کناره گیری کرد. او از سوی ایدئولوگ های چپ و متنفر از ترامپ به عنوان یک قهرمان آمریکایی مورد ستایش قرار گرفته است.

من به عنوان فردی که در سمت نادرست بنیاد واشنگتن بوده است ، از اول می دانم که بوروکراسی دولتی چقدر می تواند واقعی باشد. در دسامبر 2016 ، من به عنوان افسر ارشد اطلاعاتی مربوط به آموزش و استراتژی روسیه در DIA اخراج شدم. جرم من هشدارهای مداوم در مورد تهدید روسیه بود ، که من آن را چیزی می دانستم که خیلی کم تلقی نمی شد.

دولت اوباما توجه چندانی به این تهدید نداشت ، چرا که به طرز احمقانه ای این هدف را دنبال می کرد که نتواند به “بازگرداندن” پوتین دست یابد. من همچنین فقدان دانش مناسب در تجهیزات اطلاعاتی لازم برای مقابله با تهدید خطرناک روسیه را برجسته کردم.

در عوض ، من بر اساس ادعاهای شیپور در فرآیندی به سبک شوروی که توسط مقامات غیر منتخب دولت ایالتی کنترل می شد ، از DIA اخراج شدم.

سرهنگ شلر و لومایر شایسته تشکر ما هستند. درخواست پاسخگویی از رهبران ما در مورد اشتباهات بزرگ ، کار درستی است. بیان تهدید ایدئولوژی مارکسیستی در ارتش ، زیرا آمادگی رزمی ایالات متحده را تضعیف می کند ، وظیفه هر افسر است که برای حفظ امنیت آمریکا قسم خورده است.

در حالی که تعداد کمی از افسران شجاع ، مانند شلر و لومایر ، سرخط خبرها هستند ، صدها نفر از ما شغل و معیشت خود را برای گفتن حقیقت با قدرت از دست داده ایم. نارضایتی و انتقاد و انتقام از جاسوسان یک مشکل سیستمیک در پنتاگون و بوروکراسی دولتی به طور کلی است. دولت دائمی قدرتمند در انتقام از هرکسی که می خواهد بی کفایتی خود را نشان دهد و آن را در سطح عمومی منتشر کند ، انتقام می گیرد.

با این حال ، فدرال رزرو فراموش می کند که برای همگان روشن است که آنها به مراتب بیشتر می توانند قدرت کامل دولت را در برابر آمریکایی های بی گناه نسبت به تهدیدهای خارجی به ارمغان بیاورند. آنها به ما نشان دادند که بوروکراسی نمی تواند یک استراتژی عملیاتی برای خروج از افغانستان ، جلوگیری از حملات سایبری پوتین یا شناسایی و هشدار درباره ویروس کشنده چینی طراحی کند. بی کفایتی و استانداردهای دوگانه پنتاگون و سازمان های جاسوسی ما آمریکایی ها را در معرض خطر قرار می دهد.

ربکا کافلر افسر اطلاعاتی سابق DIA و نویسنده کتاب “دفترچه بازی پوتین: برنامه مخفی روسیه برای شکست آمریکا” بود. او در توییتر دنبال کرد @ rebekah0132Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *