اعتراض شدید امام جمعه بیرام در پی افزایش ناگهانی قیمت شن و ماسه در منطقه بحرانی و سیل زده بیرم


به گزارش خبرگزاری فارس از بیرم، حجه الاسلام والمسلمین مصطفی حسین زاده امام جمعه بیرم در خطبه های نماز این هفته پس از کند شدن روند بازسازی سیلاب در بیرم، اظهار داشت: به دلیل وقوع سیلاب حضور متواضعانه جوان و نجیب بیرام و تماس اخیر مردم بارها از من پرسیدند که چند روز پیش قیمت شن و ماسه در بیرم ۵۰ هزار تومان در هر تن افزایش یافت.

حجت الاسلام والمسلمین حسین زاده ادامه داد: در حالی که این شهر سیل زده در وضعیت بحرانی قرار دارد و هم اکنون منازل تخریب شده در مرحله ساخت و ساز دیوارها و سقف ها هستند و این مراحل نیاز به شستشو دارد، در روزهای اخیر با توجه به افزایش میزان قیمت شن و ماسه روند بازسازی در این بخش کند شده است و مردم دیگر نمی توانند این اقلام (شن) را خریداری کنند.

امام جمعه بایرام خطاب به مسئولان گفت: درخواست ما از استاندار جهادگر فارس، وزارت صمت، نماینده مردم زحمتکش در شورای اسلامی و فرماندار انقلابی لارستان این است که این موضوع را جدی بگیرند و برای مردم و دولت انقلابی که در جریان سیل کمک کرد. ما از بسیاری از کارهایی که در این زمینه انجام شده است تقدیر و تشکر می کنیم.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه روند بازسازی بحران سیل در بیرم و اطراف در حال اجراست، تقاضا داریم قیمت ها (قیمت شسته شده) به روال قبلی بازگردد و افزایش قیمت شن و ماسه در این شهرستان اعمال شود. با سه تا چهار ماه تاخیر، زیرا تا آن زمان اکثر پروژه های تخریب سیل به مرحله تکمیل سقف می رسند.

انتهای پیام
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید