اعتراف پزشک تیم ملی مصر صلاح مقابل رئال مصدوم شد!


به گزارش خبرگزاری فارس، تیم لیورپول بار دیگر در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید شکست خورد و جام قهرمانی را از دست داد. آنها در زمان صلاح امیدوار بودند انتقام باخت سال ۲۰۱۸ خود را از گالاتاسرای بگیرند، اما بار دیگر زمین گیر شدند و شکست دیگری را مقابل رئال مادرید متحمل شدند.

محمد صلاح که قبل از فینال به شدت کری رئال مادرید را داشت در فینال عملکرد خوبی نداشت و نتوانست مانع از باخت تیمش شود.

۲۰ روز پس از فینال لیگ قهرمانان، پزشک تیم ملی مصر در مورد آمادگی محمد صلاح صحبت کرد و اعلام کرد که این بازیکن مصری با مصدومیت وارد زمین شده است. این بازیکن در فینال جام حذفی مقابل چلسی مصدوم شد و با مصدومیت مقابل رئال به زمین رفت.

پزشک تیم ملی مصر گفت: صلاح در بازی با چلسی در فینال جام حذفی به دلیل عضله مصدوم شد. با این حال او ۱۴ روز در لیگ برتر مقابل وولوز به میدان رفت و در دیدار با رئال مادرید در ترکیب اصلی قرار گرفت.

وی ادامه داد: وقتی به آمار نگاه می کنیم می بینیم که او دومین بازیکن لیورپول است که در این فصل بازی می کند، ما حواسمان به بازیکنانمان است و لیورپول به ما گفته که صلاح درد دارد و ۱۰۰ درصد آماده بازی نیست. با این حال این سوال پیش می آید که چگونه او را مجبور به بازی کردند.

صلاح در این فصل ۵۱ بازی برای لیورپول انجام داد و ۴۵ بازی را آغاز کرد. او همچنین ۱۵ بازی برای تیم ملی مصر انجام داد که در ۷ بازی کشورش در جام ملت های آفریقا شرکت کرد و در نهایت در فینال مغلوب سنگال شد. او در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ ۶۶ بازی انجام داد که رقم بسیار بالایی است.

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید