اعلام تعداد نفرات تیم ملی برای سفر به ترکیه/پرسپولیس و پیکان آماده سازی حریف تیم ملی امید


به گزارش خبرگزاری فارس، کادر فنی و بازیکنان تیم ملی امید کشورمان روز گذشته تست کرونا دادند.

به این ترتیب تمرینات تیم امید از امروز در زمین شماره دو مرکز ملی فوتبال آغاز شد و بازیکنان در دو نوبت صبح و بعدازظهر زیر نظر کادر فنی تمرین می کنند.

تمرین صبح از ساعت ۱۰ الی ۱۱:۳۰ و تمرین شبانه از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ در زمین شماره دو مرکز ملی فوتبال برگزار می شود.

با توجه به حضور چند بازیکن در اردوی باشگاه های خود در ترکیه، تمرین صبحگاهی با حضور ۱۳ بازیکن برگزار شد.

تیم امید ایران تا دوازدهم مردادماه در تهران اردو خواهد زد و صبح روز دوازدهم به همراه کاروان ورزشکاران ایرانی حاضر در مسابقات کشورهای اسلامی تهران را به مقصد قونیه ترکیه ترک خواهد کرد.

۲۳ بازیکن و ۷ کادرفنی بر اساس دستورالعمل برگزاری مسابقات فوتبال بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به قونیه ترکیه اعزام می شوند.

تیم امید ایران در مرحله گروهی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی با تیم های مراکش، آذربایجان و عربستان هم گروه است. آنها به ترتیب در ۱۷ آگوست به مصاف آذربایجان، ۱۹ مرداد با مراکش و ۲۱ آگوست با عربستان خواهند رفت.

بازیکنان تیم ملی امید کشورمان در اردوی بعدی دو بازی دوستانه برگزار می کنند.

اولین بازی تیم امید ایران مقابل پرسپولیس نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر است. این بازی یکشنبه ۱۸ مرداد از ساعت ۱۸:۰۰ در زمین شماره دو باشگاه سنترو ناسیونال د فوتبول برگزار می شود. این دومین بار است که تیم امید امسال به مصاف پرسپولیس می رود. در دیدار دوستانه این دو تیم در فروردین ماه، تیم امید با نتیجه ۳ بر یک پرسپولیس را شکست داد.

دومین بازی دوستانه روز دوشنبه ۱۹ مردادماه با تیم پیکان خواهد بود که از ساعت ۱۸ در زمین شماره دو در مرکز تیم ملی برگزار می شود.

حضور یا عدم حضور اصحاب رسانه در این دو بازی دوستانه طی روزهای آینده از طریق رسانه های رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید