اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های شمال


به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، یدالله جهانتاب رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت ترافیکی محورهای مازندران گفت: در محور کندوان مازندران شاهد تردد خودروهای سنگین و در محورهای هراز هستیم. و کیاسر طبیعی و خفیف گزارش شده است.

وی با اشاره به اجرای محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران از امروز، افزود: بر اساس اطلاعیه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز یکشنبه ۵ تیرماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است. ساعت ۱۶ الی ۲۴ از کرج و اتوبان تهران – شمال به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد بود و این محدودیت تاکنون اجرا نشده است.

رئیس پلیس راه مازندران تصریح کرد: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای دوشنبه و سه شنبه و از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روزها از کرج و شروع بزرگراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است. فقط یک راه از مرزن آباد به کرج و تهران است.

جهانتاب با اعلام اینکه تردد موتورسیکلت ها نیز از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۱۸ روز سه شنبه در محورهای چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است، یادآور شد: تردد کلیه کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوخت و فاسدشدنی از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ بعد از ظهر فردا. ، هراز ممنوع است.

وی ادامه داد: تردد تمامی تریلرهای محوری هراز و تردد تمامی تریلرها، کامیون ها و کامیون های محور هراز همچنان ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران تاکید کرد: تاکید پلیس بر رانندگان پرهیز از عجله و تخلفات حادثه ساز است که سلامت رانندگان را تضمین می کند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/غ
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید