افتتاح ۲۱ عنوان کتاب در حوزه «آموزش در نیروهای مسلح» با حضور سرلشکر باقری.


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، امیر سرتیپ پاسدار محمدحسن باقری امروز در همایش آموزشی نیروهای مسلح کشور که در دانشکده شهید محلاتی قم برگزار شد، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در این اردوی آموزشی، اظهار داشت: در این همایش مهارت آموزی نیروهای مسلح کشورمان در حال انجام است. این همایش با منویات مقام معظم رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی در پادگان آموزشی نیروهای مسلح برگزار شد.

وی افزود: این همایش از سال ۱۳۷۶ با هدف پاسخگویی به این سوال که موضوع آموزش در نیروهای مسلح چگونه باید باشد آغاز شد و در این سال ها همایش هایی در دانشکده ها و دانشگاه های مختلف برگزار شد که نتیجه این همایش ها کنفرانس امروز.»

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارائه الگوی مفهومی آموزش در نیروهای مسلح را از اهداف برگزاری این همایش دانست و گفت: برای تبیین فرمایشات رهبری، نقش آموزش در پیشبرد اهداف نیروهای مسلح و فتح مدل های آموزشی جدید.

در پایان این همایش ۲۱ عنوان کتاب در حوزه آموزش نیروهای مسلح و همچنین با حضور سرلشکر محمدحسن باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و خانواده شهدای ارتش ارائه شد. نیروها، جانبازان و بازنشستگان و جمعی از علما.

انتهای پیام/ ۷۸۰۲۳
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید