التماس رونالدو برای رسیدن به پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی بایرن/مونیخ برای مدافع هلندی!


به گزارش خبرگزاری فارس، بایرن مونیخ و بارسلونا شب گذشته بر سر انتقال ۴۵ میلیون یورویی لواندوفسکی به توافق رسیدند.

بایرن مونیخ در این پنجره نقل و انتقالات سادیو مانه، نصیر مزراوی و رایان گراونباخ تلاش می کند با پول فروش لواندوفسکی خط دفاعی خود را تقویت کند.

طبق اعلام دقایقی پیش فابریزیو رومانو، باشگاه بایرن پیشنهاد جدیدی برای خرید “ماتیاس دلیخت” از یوونتوس ارائه کرده است. پیشنهاد باید بین ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون یورو باشد!

از طرفی بایرن مونیخ اصرار به خرید هافبک اتریشی از لایپزیگ دارد. کنراد لایمرهافبک لایپزیگ به انتخاب اصلی مونیخی ها تبدیل شده و آنها قصد دارند با خرید سابیتزر در سال گذشته این بازیکن را به آلیانز آرنا بیاورند.

نکته مهم در پنجره فعلی بایرن مونیخ، احتمال جذب رونالدو است. بازیکنی که خیلی ها معتقدند می تواند جای لواندوفسکی را به خوبی پر کند. از طرفی رونالدو برای رفتن به مونیخ بسیار مضطرب است.

طبق حساب رومانو در صفحه یوتیوب خود، خورخه مندز اصرار دارد رونالدو را به بایرن مونیخ بیاورد. با وجود اینکه صالحیمیدزیچ و کان از خرید رونالدو منصرف شده اند، اما مندز تا آخرین لحظه تمام تلاش خود را برای این انتقال خواهد کرد.

پس از تلاش همه جانبه مندز برای انتقال رونالدو به بایرن، برخی رسانه ها مدعی شدند که او اکنون از مونیخی ها برای خرید ستاره پرتغالی التماس می کند.

خط حمله بایرن ضربه بزرگی از لواندوفسکی خواهد گرفت و تیم مونیخی امیدوار است با حضور مانه این شکست ها را جبران کند. البته باید دید رونالدو می تواند جانشین لواندوفسکی در بایرن شود یا آن بازیکن در منچستریونایتد باقی می ماند؟

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید