kermanyy

Sunday, 24 October 2021

الکس رودریگز پس از جدایی جی لو درباره مجرد بودن شوخی می کند

الکس رودریگز پس از جدایی جی لو درباره مجرد بودن شوخی می کند


الکس رودریگز ممکن است جنیفر لوپز را از دست داده باشد ، اما طنز او همچنان باقی است.

ستاره سابق MLB ، 46 ساله ، هنگام پوشش سری لیگ های لیگ آمریکا ، پس از جدایی از لوپز 52 ساله ، اوایل امسال وضعیت مجردی خود را مسخره کرد.

این کار از زمانی شروع شد که پخش مستقیم FOX Sports یک فیلم از بازیکنان Tampa Bay Rays را نشان می داد که در دوگوت سرد شده و پاپ کورن می خوردند.

کوین بورکهارت ، همبازی اش ، در نقش کمرون دیاز ، 49 ساله ، در حال تغذیه با پاپ کورن رودریگز در Super Bowl 2010 روی صفحه گفت: “این اولین باری نیست که مردم در میانه بازی پاپ کورن می خورند.”

رودریگز ، که از سال 2010 تا 2011 با دیاز رابطه داشت گفت: “KB ، شاید به همین دلیل من مجرد هستم.”

لحظه ای که چهار هکتار از خنده منفجر شد ، قبل از حرکت یک لحظه مکث کرد.

در همین حال ، دوست پسر سابق رودریگز ، بن افلک ، در مراسم فرش قرمز دیگری حضور داشت ، این بار برای نمایش اولین فیلم “آخرین دوئل” در شهر نیویورک.

ظاهراً این زوج شنبه شب نمی توانند چشم ها یا دستان خود را بردارند. در یک مقطع ، لوپز از کلاچ خود به عنوان سپری برای پوشاندن صورت خود استفاده کرد ، زیرا افلک ، 49 ساله ، او را معرفی کرد تا بوسه ای را درست جلوی دوربین ببرد.

PDA بن افلک و جنیفر لوپز در "آخرین دوئل" اولین نمایش در نیویورک
بن افلک و جنیفر لوپز در شنبه شب فرش خود بیش از همیشه عاشق به نظر می رسیدند.
گتی ایماژ

برخلاف A-Rod ، افلک در مورد اینکه چقدر زندگی اش بزرگ است شوخی کرده است زیرا او در حال تغییر نام عاشقانه خود با لوپز است.

“من خیلی خوشحالم. دوران بسیار شادی در زندگی من است. زندگی خوب است. “این بازیگر هنگام حضور در اولین نمایش” The Tender Bar “در 4 اکتبر گفت.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *