kermanyy

Saturday, 23 October 2021

امارات متحده عربی برای سومین بار در تاریخ خود عضو شورای حقوق بشر سازمان ملل است – اخبار

امارات متحده عربی برای سومین بار در تاریخ خود عضو شورای حقوق بشر سازمان ملل است – اخباراین کشور پس از کسب 180 رأی از کشورهای آسیا و اقیانوسیه به عنوان عضو انتخاب شد

در یک موفقیت بین المللی جدید ، امارات متحده عربی پس از کسب 180 رأی از کشورهای گروه آسیا و اقیانوسیه در انتخابات امروز بین اعضای سازمان ملل متحد ، برای مدت 2022 تا 2024 عضو شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد بود. مونتاژ مستقیم رای محرمانه، رای مخفی.

این پیروزی نقطه اوج تلاش های خستگی ناپذیر امارات متحده عربی برای تقویت حقوق و آزادی های بشر است و اهمیتی را که برای حقوق بشر در دستیابی به توسعه پایدار در سطوح منطقه ای و بین المللی قائل است تأکید می کند.

این پیروزی همچنین بر همکاری پایدار امارات متحده عربی با نهادهای مختلف سازمان ملل متحد برای رفع چالش های پیش روی جامعه بین المللی و دستیابی به آینده ای مرفه تر برای همه کشورها و مردم جهان تأکید می کند.

امارات متحده عربی معتقد به نقش کلیدی شورا در ارتقاء و حمایت از حقوق بشر است ، زیرا امارات متحده عربی ، از طریق اعضای خود در این شورا ، خواهان بهبود همکاری و گفتگوی سازنده و تقویت مشارکت است. کار آنها.

انتخاب امارات متحده عربی به عنوان عضو این شورا گواهی بر جایگاه جهانی آن در جامعه بین المللی و نقشی است که در دفاع از حقوق بشر در سراسر جهان ایفا می کند.
Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *