امیدواریم به نتایجی برسیم که شایسته ذوب آهن باشد


سعید باقرپسند فوتبالیست باشگاه ذوب آهن در گفت وگو با خبرنگار فارس اصفهان درباره آخرین وضعیت تیمش گفت: تمرینات به صورت جدی و منظم پیگیری می شود. ما در دوره بدنسازی هستیم و پر استرس ترین تمرینات را پشت سر می گذاریم.

وی افزود: تا اینجای کار شرایط خوب پیش رفته و برای فصل آینده آماده می شویم. برای هفته آینده اردویی در تهران در نظر گرفته شده که فکر می کنم ۳ بازی تدارکاتی با تیم های پرسپولیس، مس رفسنجان و نساجی مازندران انجام دهیم.

باقرپسند که فصل گذشته بهترین گلزن ذوب آهن در لیگ بود در پاسخ به این سوال که فصل آینده چند گل به ثمر خواهد رساند و گفت: هر بازیکنی در تیم نقشی در گلزنی دارد و من نفر آخر هستم. برای انجام این.” سعی می کنم نتایج تلاش هم تیمی هایم را به گل تبدیل کنم.

بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: هر زمان که شرایط تیم خوب بود و موقعیت های خوبی ایجاد می شد موفق به گلزنی شدم و گل های مهم و ۳ امتیاز را به ثمر رساندم. امیدوارم بتوانم این روند را ادامه دهم، چون مطمئن هستم که امسال تیم قوی تری خواهیم داشت، مهمترین چیز این است که همدیگر را خوب بشناسیم.

وی با پیش بینی فصل سختی تصریح کرد: در فصلی هستیم که جام جهانی را پیش رو داریم و مطمئنا نیم فصل پر استرسی را پیش رو داریم. بازیکنان انگیزه های متعددی برای شانس حضور در جام جهانی دارند، امیدوارم نیم فصل اول را به سلامت سپری کنیم و به نتایجی در خور نام ذوب آهن ادامه دهیم.

انتهای پیام/۶۳۰۹۰/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید