امید یک داور با استفاده از VAR/Fonadifer: مشکل کار به دست وزارتخانه و نهادهای امنیتی باز است


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مود فنادی فر درباره سمینار داوری گفت: کلاس های دانش افزایی آغاز شد و فدراسیون مدرس اسپانیا آن را آورد. امیدوارم این کلاس ها موثر باشد، البته کسانی که دانش به روز دارند که معلمان کشوری قطعا دارند، این اتفاق برای تبادل نظر با اساتید خارجی اتفاق افتاده است، اتفاق خوبی است و امیدوارم از این کلاس ها استفاده لازم را ببریم.

این داور فوتبال کشورمان درباره استفاده از VAR گفت: خوشبختانه همه شرایط را درک می کنند و همه شرایط من را می دانند، من می توانم ۲ بازی در VAR انجام دهم. مجوز من را بگیرید می دانم که فدراسیون تمام تلاش خود را کرد و بعد از اتفاقاتی که افتاد و متوجه شدیم که کشورهای دوم و سوم آسیایی از VAR استفاده می کنند، خوشبختانه فدراسیون نیز به دنبال مجوز از وزارت ورزش است تا هر چه زودتر این اتفاق بیفتد. ما بیش از یک سال است که در مورد این سیستم صحبت می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که مشکل کار کجاست، تاکید کرد: کار باید در وزارت ورزش و نهادهای امنیتی نظارت شود. چون قبلا سیستمی وارد ایران شده بود و مشکلاتی داشت که مورد تایید ما نبود. من مطمئن هستم که این اتفاق در اسرع وقت رخ خواهد داد.

پایان پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید