امیرعبداللهیان درگذشت حجت الاسلام والمسلمین ای را تسلیت گفت.


به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود دعایی را تسلیت گفت.

نام خداوند بخشنده

من از آن خدا هستم و به سوی او باز خواهیم گشت

با تاسف و تاثر مجاهد فی سبیل الله مصطفی حجت الاسلام والمسلمین سید محمود دعایی یار دیرین امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، مدیر مؤسسه و روزنامه سنگین اطلاعات مصادف شد. سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد، چشمانش را به روی این دنیای فانی بست و برای یافتن معبود، رهبر و هدفش دوید.

مرحوم سید محمود دعایی از ابتدای انقلاب اسلامی و در برهه های حساس نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره یار و همراه امام و پیشرو در عرصه های مختلف انقلاب به ویژه دیپلماسی و رسانه بوده است. جهادگر عرصه فرهنگ و تبیین و پیشرفت ایران اسلامی بود.

این علاقه حقیر اما عمیق به مصالح و منافع ملی نظام و کشور عزیزمان ایران اسلامی را در جلسات و جلسات متعدد از جمله با مدیران محترم رسانه شاهد بودم.

درگذشت سید جلیل القدر و خالق آن حضرت را به خانواده بزرگ رسانه ای کشور به ویژه همکاران و دوستان ایشان در موسسه اطلاعات و روزنامه و خانواده صبور و صبور ایشان سادات تسلیت عرض نموده و برای ایشان صبر و شکیبایی مسئلت دارم. تسلی

از خداوند رحمان و رحیم برای آن مرحوم طلب مغفرت واسعه الهی و قرب سیدالشهدا علیه السلام و امام شهدا را مسئلت دارم.

حسین امیرعبد اللهیان

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید