انتظار دارم در نظرسنجی سلامت شخصی به چه نوع سؤالاتی پاسخ داده شود؟

یک نظرسنجی سلامت شخصی با ایجاد نمایه شخصی شما شروع می شود. هنگامی که یک نمایه ایجاد کردید، می توانید در هر زمانی که بخواهید دوباره آن را ویرایش کنید. توصیه می شود حداقل هر شش ماه یکبار نمایه خود را برای تغییرات در وضعیت سلامتی، داروها یا آلرژی بررسی و به روز کنید.

حریم خصوصی اطلاعات شخصی

“شما می توانید داوطلبانه شرکت در برنامه سلامت شخصی ارائه شده در وب سایت ما را انتخاب کنید، که یک برنامه کامل است که ارزیابی خطر سلامت شخصی (HRA)، آزمایش ژنتیکی و مکمل های غذایی سفارشی متناسب با سلامت شخصی و نیازهای تغذیه ای شما را ارائه می دهد.

بخش منابع انسانی اطلاعات قابل شناسایی شخصی، از جمله اطلاعات سلامت شخصی مربوط به تغذیه، سبک زندگی، و سابقه سلامت را جمع آوری می کند. این سایت به طور خودکار اطلاعات HRA شما را از طریق یک الگوریتم طراحی شده سفارشی پردازش می کند تا نیازهای تغذیه ای شما را تجزیه و تحلیل کند، توصیه های مکمل های غذایی را ایجاد کند، و بررسی های ایمنی را برای سمیت و واکنش های آلرژیک انجام دهد.

اطلاعات HRA به طور ایمن در نمایه HRA جداگانه شما ذخیره می شود و تنها با ورود به سایت با شناسه و رمز عبور می توانید به آن دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید که سایرین (همسر، عضو خانواده یا شریک تجاری) که با همان شناسه و رمز عبور با آنها ثبت نام کرده اید نیز می توانند به اطلاعات HRA شما در سایت دسترسی داشته باشند. برای محافظت از اطلاعات سلامت شخصی خود، ما شما را تشویق می کنیم از رمز عبوری که برای دسترسی به سایت ما استفاده می کنید همانطور که در بخش «حفاظت از اطلاعات شما» در زیر توضیح داده شده است محافظت کنید. به جز مواردی که در این بخش فاش شده است، ما اطلاعات HRA شما را بدون اجازه شما با هیچ شخص ثالث غیر وابسته به اشتراک نمی گذاریم. “

در این نمایه، جنسیت، سن، نگرانی های سلامتی، داروهای فعلی و آلرژی های خود را ثبت خواهید کرد. این اطلاعات یک بررسی ایمنی را فراهم می کند و با استفاده از نرم افزار توسعه یافته توسط محققان در موسسه سلامت Nutrilite تجزیه و تحلیل می شود. توصیه می شود هر زمان که وضعیت سلامتی یا داروهای شما تغییر کرد، این نمایه را به روز کنید.

چند سوال قابل انتظار:

  • سابقه سیگار کشیدن شما چیست؟ پاسخ: من هرگز سیگار نکشیده ام، من یک سیگاری سابق هستم، من یک سیگاری هستم.
  • آیا هر یک از دسته بندی های زیر را از داروهای تجویزی یا بدون نسخه مصرف می کنید؟ همه موارد اعمال شده را بررسی کنید. آنتی اسیدها و آنتی بیوتیک ها: تتراسایکلین ها، ضد انعقادها (داروهای رقیق کننده خون): پنتوکسی فیلین، ضد انعقادها: سایر، ضد تشنج ها، ضد افسردگی ها: مهارکننده های مونوآمین اکسیداز، داروهای ضد افسردگی: سه حلقه ای، ضد افسردگی ها: سرزون، پاکسیل، زولوفتمیتیاس، و غیره. ریتم قلب)، ضد روان پریشی، عامل ضد اضطراب (برای تسکین اضطراب): کلردیازپوکساید، عامل ضد اضطراب: لورازپام، داروهای ضد اضطراب: سایر، آسپرین، باربیتورات ها، عوامل کاهش دهنده فشار خون: مهارکننده های ACE، عوامل کاهش دهنده فشار خون (برای کاهش دهنده های بتا بلوکرها) و سرعت انقباضات قلب)، عوامل کاهش دهنده فشار خون: گشادکننده عروق (گشاد کننده عروق)، عوامل کاهش دهنده فشار خون: سایر، بوسپار، عوامل شیمی درمانی، عوامل کاهش دهنده کلسترول: موارد منع مصرف اسید صفراوی، عوامل کاهش دهنده کلسترول: استاتین ها، کاهش دهنده کلسترول : اسیدهای فیبری، عوامل کاهش دهنده کلسترول: سایر داروها، داروهای دیابت، دیورتیک ها (برای افزایش از دست دادن مایعات): تیازیدها دیورتیک ها: سایر، Elavil، مسدود کننده های H2 (معروف به A همچنین آنتاگونیست های گیرنده هیستامین-۲، مسدود کننده یا مهار کننده تولید اسید معده)، داروهای HIV، درمان جایگزین هورمونی: استروژن، درمان جایگزین هورمونی: سایر، سرکوب کننده های سیستم ایمنی، لیتیوم، مواد مخدر، داروهای ضد بارداری خوراکی (قرص های ضد بارداری)، فنوتیازین ها، مهارکننده های پمپ پروتون (برای کاهش اسید معده): پروپانتلین برومید، مهارکننده های پمپ پروتون: پریلوسک، پریواسید، مهارکننده های پمپ پروتون: سایر، پروونتیل، پروزاک، آرام بخش ها، تاگامت، تاموکسیفن، تئوفیلین، عوامل تیروئید: ال-تیروکسین، عوامل تیروئید: سایر، وراپامیل.
  • آیا از هر یک از بیماری ها یا مشکلات سلامتی زیر رنج می برید؟ اختلالات خونریزی، فشار خون بالا، سرطان سینه، فشار خون بالا، سرطان ریه، هیپوگلیسمی، سرطان تخمدان، افت فشار خون، سرطان رحم، بیماری کلیوی، بیماری سلیاک، پمفیگوس، دیابت، بیماری قلبی.
  • آیا به هر یک از مواد زیر حساسیت دارید یا ترجیح می دهید آنها را نخورید؟ همه موارد اعمال شده را بررسی کنید. یونجه، کافئین، لبنیات، ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی (GMO)، بادام زمینی، صدف، سویا، آجیل، گندم، مخمر.

همانطور که می توانید از طریق جزئیات سوالات در نمایه خود مشاهده کنید، پرسشنامه سلامت داده های خاصی را برای ارزیابی موثر سلامت فعلی شما جمع آوری می کند.

مرحله بعدی این است سلامتی خود را ارزیابی کنید.

مقاله بعدی من با عنوان “چگونه یک نظرسنجی شخصی سلامت به ارزیابی سلامت شما کمک می کند” در مورد چگونگی ارزیابی این نظرسنجی صحبت خواهد کرد تا به تفصیل توضیح دهد که مزایای استفاده از این نظرسنجی چیست.

تو را در سواحل جهان ببینم،

کوین مک نب

https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر