kermanyy

Friday, 22 October 2021

اولین تاریخ رای گیری ایالت نیویورک را از دست ندهید

اولین تاریخ رای گیری ایالت نیویورک را از دست ندهید


پس از بالاترین میزان مشارکت ملی در انتخابات سال گذشته ، گزارش جدیدی از مرکز دادگستری برنان نشان داد که 49 ایالت بیش از 425 لایحه برای محدود کردن دسترسی به رأی ارائه کرده اند. نیویورک یکی از آنها بود.

برای اولین بار ، رای دهندگان باید بیش از یک هفته زودتر از انتخابات قبلی برای رای گیری غایب اقدام کنند. بر اساس قانون جدیدی که بهار گذشته توسط قانونگذار تصویب شد ، هیئت های انتخاباتی محلی مورد نیاز است گرفتن درخواست رای غایب رای دهندگان 15 روز قبل از انتخابات. رای دهندگان عادت داشتند پست ادعاهای آنها تا یک هفته قبل از روز انتخابات

این باعث می شود تاریخ دوشنبه ، 18 اکتبر هیأت های انتخاباتی درخواست های رأی غایب برای انتخابات عمومی 2 نوامبر را دریافت می کنند.

این قانون نیویورک را در بین هفت ایالت قرار داده است که برای کاهش زمان درخواست رای دهندگان پستی ، قوانین را تصویب کرده اند. ایالت های دیگر عبارتند از آلاباما ، آرکانزاس ، جورجیا ، آیووا ، کنتاکی و اوکلاهما.

قانون جدید رای گیری غیابی جدا از چندین اصلاحات انتخاباتی دیگر است که توسط قانونگذاران ایالتی از زمان کنترل دموکرات ها در مجلس ایالتی در سال 2019 انجام شده است. این تغییرات شامل ایجاد رای گیری زودهنگام ، ثبت نام خودکار رأی ، تمدید حق رأی برای کسانی که قبلاً زندانی بودند ، می شود. ، و دو کمپین آرای آتی برای ایجاد ثبت نام رای دهندگان یک روزه و یک سیستم رای گیری غیابی بدون عذرخواهی ، که توسط طرفداران به عنوان گام هایی در جهت افزایش دسترسی به رأی ذکر شده است.

سناتور ایالتی زلنور میری ، رئیس کمیته انتخابات و حمایت از قانونی که باعث کوتاه شدن پنجره رای گیری غایبان شد ، گفت که این تغییر همچنین با هدف حمایت از رای دهندگان انجام می شود نه مجازات.

“در سال 2020 ، هیئت انتخاباتی نزدیک به 35000 رأی غایب را یک روز قبل از انتخابات صادر کرد و پیدا کردن به موقع رای دهندگان بعید یا غیرممکن بود. ما معتقدیم که این قانون جدید ، بدون محدودیت ، دسترسی به برگه های رأی غایب را با ارائه زمانبندی مناسب تر به BOE برای پردازش برنامه ها و بازیابی آرا ، درب ، گسترش می دهد. “

وی گفت: “ما در رفع موانع رای گیری مشارکت داریم و اگر بفهمیم که این قانون این هدف را برآورده نمی کند ، دوباره از آن بازدید خواهیم کرد.”

اگر قصد دارید برای رای گیری غیابی درخواست دهید ، موارد ضروری را ذکر کنید.

چگونه می توانم برای رای گیری غیابی اقدام کنم؟

می توانید از طریق پورتال آنلاین شهر ، نامه ، ایمیل یا فکس برای رای گیری غایب اقدام کنید. نکته اصلی این است که مطمئن شوید برنامه تا دوشنبه 18 اکتبر دریافت شده است. اگر به دلیل همه گیری مزمن COVID-19 ادعا می کنید ، کادر “بیماری موقتی” را در برنامه خود انتخاب کنید.

آیا راهی وجود دارد که مطمئن شوم هیئت انتخاباتی من درخواست من را دارد؟

شما باید بتوانید از مدیر رأی غایب دیدن کنید تا بررسی کنید که درخواست دریافت شده است. BOE اعلام می کند که 24 ساعت طول می کشد تا سیستم ارتقا یابد و ممکن است 72 ساعت طول بکشد تا به سیستم اعمال شود.

به محض اینکه رأی غیابی من رسید ، پس از پر کردن و بازگشت آن چه اتفاقی می افتد؟

مجدداً ، مدیر رای گیری غایب باید به شما بگوید چه زمانی BOE رأی را دریافت می کند. آرای غیبت باید با روز انتخابات ، 2 نوامبر مشخص شود و باید توسط BOE تا 9 نوامبر ، یا برای رای گیری های نظامی خارج از کشور ، 15 نوامبر دریافت شود. شما همچنین می توانید از رأی غایب در یک مرکز رای گیری اولیه یا دفتر هیئت انتخاباتی صرف نظر کنید.

فکر می کنم شاید فراموش کرده ام پاکت سوگند خود را امضا کنم. آیا رای من محاسبه می شود؟

اگر بلافاصله وقتی BOE شما را از تعمیرات برگه آگهی خود مطلع کرد ، سریعا پاسخ دهید. قانونگذار فرایندی را تحت عنوان فرآیند درمان معرفی کرد که بر اساس آن BOE در صورت دریافت رأی با خطاهای خاص که قابل اندازه گیری نیست ، به رأی دهنده اطلاع می دهد. روند کامل درمان در اینجا شرح داده شده است.

من هنوز تصمیم نگرفته ام کل مهلت درخواست برای رای گیری غایب چقدر است؟

شما می توانید شخصاً در دفتر BOE برای رای گیری غایب تا 1 نوامبر درخواست دهید. اما باز هم ، کسانی که خواهان رای گیری غیابی به صورت آنلاین یا پست هستند ، باید مطمئن شوند که BOE درخواست خود را تا 18 اکتبر دریافت می کند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *